12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1248 Kč
Naše cena: 832 Kč

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s granulovanými kousky čistého kakaa s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (15%), granulované kakao*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2450 kJ (589 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 33 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Jáchym Luncar, Otmarov:
Já si vždy takové výrobky nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g byl o něčem jiném, zboží jsem viděl v reklamě a na první pohled jsem se utvrdil v tom, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto skvělá věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g bych si dnes nedovedl svůj život představit.

Matěj Obručník, Kopřivná:
12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní vzhled a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Michal Kalvoda, Vracovice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, zalíbil se mi váš 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

Kryštof Weis, Bitozeves:
Dostal jsem 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jako dárek, proto jsem vysmátý. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic koukat nejde. Minimalistický jednoduchý povrch, žádná chybovost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika produkty. Zvolte jistě tento.

Veronika Škarecká, Jestřabí Lhota:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. Navíc sortiment je hodně omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto stylem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi příjemná paní - slečna pohovořila, z čeho se 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g skládá, jak se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Matouš F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tobiáš L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra G: nemá chybu

Antonín R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt