12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1134 Kč
Naše cena: 756 Kč

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s granulovanými kousky čistého kakaa s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (15%), granulované kakao*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2450 kJ (589 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 33 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nikola Schupplerová, Svinčany:
Protože jsem ženská, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g, ale i obchod poskytnout. Tím myslím tedy cenu, zabalení zboží, rychlost dodání, design zboží a zásadní je pro mne komunikace. A chci říct, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v levná, zabalení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do čtyř dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Michael Soběslavský, Vernéřovice:
12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jinde neobjednáte.

Marek Kurucz, Vodice:
Objednávám na webu velmi často, šetří mi to totiž čas. Obdobné to bylo také s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Prostě jsem vypátral ten svůj, nakoupil a za pár dní byl 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem velmi rád za to, že daná varianta existuje, 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g se mi velmi líbí. Tato možnost nakupování je perfektní pro zákazníky, kteří nemají, tak jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních galeriích.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Jakub S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikola H: děda je z dárku je nadšený

Nikola U: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matěj B: Přišlo to celkem rychle

Kristýna H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt