12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1248 Kč
Naše cena: 832 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s granulovanými kousky čistého kakaa s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (15%), granulované kakao*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2450 kJ (589 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 33 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Lucie Pejšová, Manětín:
12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g u nás v kanceláři jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Docela ta investice není tak vysoká. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g utratila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g zakoupily další dvě.

Anežka Fleissigová, Zelená Hora:
Často jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se smíchem mi o 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g pověděla. Užívá ho už pět roků a je zcela spokojená. Tedy já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho pohodlně objednám.

Adéla Štruncová, Lázně Toušeň:
U této společnosti nakupuji velmi často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že u nás není bohatá nabídka po těchto 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich negativem je pouze pomalejší doprava a další druhotné výdaje jako jsou: balné, poštovné. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost za málo peněz, budete si muset počkat.

Julie Rudolecká, Týček:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kolegyně v práci mě doslova ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g byl doručen. Používám ho už čtvrtý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Miroslav V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alena P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karolína M: já jsem to prostě chtěla

Michael B: 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matěj M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt