12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1248 Kč
Naše cena: 832 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s granulovanými kousky čistého kakaa s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (15%), granulované kakao*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2450 kJ (589 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 33 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Ondřej Wieser, Horní Bludovice:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Požadovaná kvalita produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Václav Beldík, Štěpánovice:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si užití svým potřebám.

Tomáš Macholda, Dolní Poustevna:
Patřím k mužům, kteří neumí objednávat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A často mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek koupil celkem čtyřem lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Natálie Knýřová, Radovesnice I:
Jednoduše jsem musela ve svém životě udělat podstatnou změnu. 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g se k tomu jevil jako perfektní řešení. A skutečně, díky němu je každý můj den teď mnohem lepší než kdykoliv předtím. I vás možná přepadne pocit, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale chybí vám k velké volbě obvykle dostatek vůle. Pomocí 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g budou takové chmury obratem minulostí. Uvidíte, že na radikální změnu je zapotřebí často velmi málo.

Kristýna Zgabajová, Litichovice:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g mě hodně oslovil. Jak se říká, první touha, správná myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Šárka R: děda je z dárku je nadšený

Dominika L: Je to dostatečné?

Anežka V: dobré

Šimon P: tak jsem to dostala aje to super

Jana H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt