12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1248 Kč
Naše cena: 832 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s granulovanými kousky čistého kakaa s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (15%), granulované kakao*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2450 kJ (589 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 33 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Lucie Pejšová, Manětín:
12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám sama zážitek. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g utratila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g objednaly další pět.

Anežka Fleissigová, Zelená Hora:
Stále jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se smíchem mi o 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g pověděla. Užívá ho už několik let a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu taky do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho klidně objednám.

Adéla Štruncová, Lázně Toušeň:
U této firmy nakupuji velmi často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich negativem je jenom delší doba dodání a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: cena balného, poštovné. Bohužel jestliže chcete mít první jakost za málo peněz, musíte se počkat.

Julie Rudolecká, Týček:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to občas levnější a je zboží, které člověk na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g byl doručen. Užívám ho již třetí měsíc a jsem vysloveně nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Filip L: 110 % spokojenost

Samuel K: Přišlo to celkem rychle

Sebastian P: Jsem ráda, že to mám

Michaela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Simona T: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt