12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1242 Kč
Naše cena: 828 Kč

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s celými mandlemi a mletými lískovými ořechy představuje lahodný chuťový zážitek pro všechny milovníky prvotřídních čokolád a lahodných chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mandle* (20%), sušený rýžový glukózový sirup* (13,6%), mleté lískové ořechy*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2460 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 34 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Viktorie Ležovičová, Horní Kamenice:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku kupuji pouze to nejdokonalejší.

Klára Zoulíková, Osiky:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Radim Trojanec, Vrchy:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Denisa K: nemá chybu

Jana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta T: dobré

Patrik R: Jsem ráda, že to mám

Aneta H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt