12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1367 Kč
Naše cena: 911 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s celými mandlemi a mletými lískovými ořechy představuje lahodný chuťový zážitek pro všechny milovníky prvotřídních čokolád a lahodných chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mandle* (20%), sušený rýžový glukózový sirup* (13,6%), mleté lískové ořechy*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2460 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 45 g, (z toho cukr: 34 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Marek Opa, Biskoupky:
Celkem perfektní 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, hrubým chlapům, tak křehkým ženám, které chtějí cítit něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že pořád ještě existují 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Eliška Halešová, Střítež nad Bečvou:
Super nákup! Jsem s tímto produktem zcela spokojená. Mám ho v ložnici už dva týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných modelů které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g jsem jistě udělal dobře.

Patrik Ibrmajer, Klamoš:
Tak na začátek, 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc peněz na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na opačnou stranu 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Martin Škvařil, Střítež nad Bečvou:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec vyhrál 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g. Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny pozitivní recenze, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Určitě budu 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g doporučovat dál, protože kvalitní zboží si to zaslouží.

Nela Hozáková, Jinošov:
Jelikož jsem ženská, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co chce nejen 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g, ale i obchod dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, design zboží a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v dobrá, zabalení bylo v klidu, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu jen doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Michaela E: děda je z dárku je nadšený

Markéta Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch F: Přišlo to celkem rychle

Michael Z: tak jsem to dostala aje to super

Linda Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s lískovými ořechy a mandlemi, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt