12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 702 Kč
Naše cena: 468 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské těstoviny pro děti ve tvaru kohouta a slepice, vyrobené z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší strávníky, kterým budou nejen zdravě chutnat, ale zároveň se pobaví a naučí poznávat zvířátka. Ideální příloha k omáčkám a polévkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Amálie Vyžralová, Brusné:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla hodně pěkně překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

Nikola Trepešová, Heřmanov:
Tento 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si to objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Tadeáš Turčák, Nová Sídla:
Není hodně podobných kousků jako právě 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení přemýšlíte. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Zuzana P: Je to dostatečné?

Adéla N: já jsem to prostě chtěla

Zuzana D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt