12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 638 Kč
Naše cena: 425 Kč

Jedinečné italské těstoviny pro děti ve tvaru kohouta a slepice, vyrobené z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší strávníky, kterým budou nejen zdravě chutnat, ale zároveň se pobaví a naučí poznávat zvířátka. Ideální příloha k omáčkám a polévkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

František Molinari, Veltruby:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

Alžběta Kainová, Nové Sedlo:
Nejsem nadšenec objednávání 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g v internetových obchodech, jelikož moje loňské nákupy o Vánocích dopadly nejen rozhořčením, ale také vyhozením nadmíry peněz. Jsem proto v eshopech velmi zdrženlivá. Vždy si to prověřuji vícekrát, než 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g zakoupím na eshopu. Ale s tímto online prodejcem jsem opravdu spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem realizovala objednávku, zatelefonovala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo ochotně vysvětleno, co bych měla od tohoto 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g čekat a jaké jsou jejich klady, negativa. Což mi určitě dáte za pravdu, že v kamenném obchodě se setkáte jen s pozitivy. Zásilku jsem měla ve schránce do pár dní, jak mi bylo řečeno.

Antonín Brettl, Vesce:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g lepší hodnocení a je o osm set korun levnější... takže z mé strany spokojenost.

Oliver Chřibek, Čížkrajice:
12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g mám asi měsíc. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že test dopadne na jedničku. Některé negativní recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba zcela naopak. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral opravdu tu nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Jáchym B: funkční výrobek

Klára V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Veronika G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Miroslav P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt