12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 702 Kč
Naše cena: 468 Kč

Jedinečné italské těstoviny pro děti ve tvaru kohouta a slepice, vyrobené z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší strávníky, kterým budou nejen zdravě chutnat, ale zároveň se pobaví a naučí poznávat zvířátka. Ideální příloha k omáčkám a polévkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Dominik Weselý, Vokov:
Pro objednávku výrobku typu 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní jednou napálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Oliver Stelmach, Červená Třemešná:
Jak 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g zhodnotit? Vždy se lehčeji pomlouvá, než chválí. A pomlouvá se často, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není případ 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g, tady jsem klidný. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Asi bych si určitě připlatil, v tomto případě zpracování zcela stojí nad cenou. Kéž by to takto bylo vždy. Pozitivně hodnotím také rychlost dodání.

Veronika Pleskotová, Otnice:
Potřebovala jsem tento 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Adam Stejskal, Valkeřice:
Perfektní 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Obával jsem se, zda si vyberu správný model tohoto 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. S výběrem vhodné varianty mi ale velmi ochotně poradili prodavači internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, proto během cesty nedošlo k škodě. 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g funguje přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Patrik S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Štěpán V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt