12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 702 Kč
Naše cena: 468 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské těstoviny pro děti ve tvaru kohouta a slepice, vyrobené z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší strávníky, kterým budou nejen zdravě chutnat, ale zároveň se pobaví a naučí poznávat zvířátka. Ideální příloha k omáčkám a polévkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Amálie Vyžralová, Brusné:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla velmi mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Nikola Trepešová, Heřmanov:
Tento 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Tadeáš Turčák, Nová Sídla:
Není mnoho takových výrobků jako právě 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g dělá vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Karel Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka L: Tento 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jáchym Ú: tak jsem to dostala aje to super

Simona H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Dětské těstoviny z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt