12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1248 Kč
Naše cena: 832 Kč

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s extrémně jemnou chutí díky vysokému obsahu mletých lískových ořechů a rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád s jemnou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (17%), lískové ořechy*, mletá bourbon vanilka*, mořská sůl.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2400 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55 g, (z toho cukr: 41 g), Tuky: 38 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Eliška Katzová, Budišov:
Tento 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jsem si vybrala na základě toho, že jsem slyšela zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je recht. Mně sice nejdříve vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale známým chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s kyselejší chutí

Filip Marhefka, Milovice:
12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jsem si pořídil zejména proto, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, naopak se musím vždy dívat, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Nečekal jsem moc kvalitní materiály, ale výrobce mě velmi překvapil. Prvotřídní, šikovná věcička. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš věnoval láhev dobrého vína, protože mi v tu chvíli udělal opravdu ohromnou radost.

Rozálie Danielisová, Kraslice:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Tadeáš Molínek, Suchonice:
Potřeboval jsem zakoupit 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku odeslali okamžitě. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Matyáš Manda, Hospříz:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl koupit dražší 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to i rád. Kamarád si koupil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Tereza N: Tento 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominik B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Martin R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie B: Je to dostatečné?

Denis K: 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Extra jemná čokoláda, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt