12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1470 Kč
Naše cena: 980 Kč

Klasická kolínka světlá z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Richard Holeksa, Nečtiny:
Nejlepší 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Tereza Dulaiová, Mýto:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g je za 20 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříň.

Daniel Niko, Lesůňky:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Veronika B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jiří P: Jsem ráda, že to mám

Julie M: Ideální k osmnáctinám :)

Valerie R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt