12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1470 Kč
Naše cena: 980 Kč Ověřit dostupnost

Klasická kolínka světlá z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Denisa Kalábková, Ševětín:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako naštvaná, utahaná bába, která bude ostatním jenom na obtíž. Když jsem zjistila, že existuje 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Teď můžu bez obav napsat, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá milou také mě.

Jan Záviš, Povrly:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejhezčí, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Kristýna Reitmayerová, Pila:
Netuším, jak moc objednávají tyhle produkty dámy, každopádně já neodolala. 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g se mi velmi líbil a přišlo mi, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem si to myslela správně. Nyní ho používám každý dne. Prvotřídní kvalita, nadprůměrné zpracování, jednoduše jedním slovem paráda a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím daný 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Eliška K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Štěpán D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jáchym Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína D: Proboha. To raději přispěju na charitu

David K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt