12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1470 Kč
Naše cena: 980 Kč Ověřit dostupnost

Klasická kolínka světlá z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Denisa Kalábková, Ševětín:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako naštvaná, unavená ženská, která bude ostatním pouze na obtíž. Když jsem dověděla se, že existuje 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g, který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Nyní chci bez obav napsat, že jsem to zase já. Stíhám v klidu vše co potřebuji a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Jan Záviš, Povrly:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Kristýna Reitmayerová, Pila:
Netuším, jak často si pořizují tyhle výrovky dámy, ale já si nemohla pomoct. 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g se mi vážně líbil a přišlo mi, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem přemýšlela správně. Teď jsem s ním spokojená. Špičková kvalita, nadprůměrné zpracování, prostě jedním slovem pecka a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu bez okolků daný 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Amálie V: Tento 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Laura V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Václav D: 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sebastian Š: je to fajné

Magdaléna B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Kolínka špaldová, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt