12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 894 Kč
Naše cena: 596 Kč Ověřit dostupnost

Klasická polévková písmenka světlá z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Josef Rosman, Malá Bystřice:
Chtěl jsem potěšit milenku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Daniel Bíško, Hřiměždice:
Objednáním 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za přísného zákazníka, přesto chci kvalitu a za stanovenou cenu odpovídající schopnosti. Tento e-shop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i designové provedení, které je účelní a hezké. Určitě v blízké době objednám další kusy.

Vanesa Bohmannová, Krakov:
Na tomto 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g se mi líbí široká škála různého ovládání, i když ovládání je poněkud složité a musel mi poradit můj pubertální kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně manuál je celkem čitelný.

Nikola Šramotová, Žernovice:
12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Simona Zdubová, Lážovice:
Dlouhou dobu jsem váhala nad tím, který produkt by pro mě mohl být tím nejlepším. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Až nyní, když jsem objevila 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g jsem však byla jistá, že je to nej volba. Propadla jsem mu na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými kvalitami mi 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g zcela vyhovuje, zvládá cokoliv, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho občas zkonfiskuje můj manžel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Kristýna M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek Č: je to fajné

Vojtěch L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Antonín F: 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt