12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 894 Kč
Naše cena: 596 Kč

Klasická polévková písmenka světlá z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Roman Štramberský, Bednárec:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g otestoval a poznal, že pracuje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

Dominika Bogoczová, Verušičky:
12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g mame radi od mala (drive jsme meli podobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak malá objevilo - se v urcitych pripadech daji i s 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s radostí.

Nela Němotová, Tuchoměřice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Roman Masař, Dyjákovičky:
Opravdu perfektní kontaktní 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A výsledky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Jakub J: funkční výrobek

Tomáš K: tak jsem to dostala aje to super

Aleš P: 110 % spokojenost

Natálie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radek R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Písmenka špaldová, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt