12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč

Rajčatový protlak jemně koncentrovaný z kvalitních sluncem vyzrálých rajčat bez jakýchkoliv přísad a konzervantů původem ze španělského biodynamického zemědělství představuje jasnou volbu mezi klasickými rajčatovými protlaky a optimální alternativu čerstvým rajčatům v zimním období a kdykoliv je třeba. Ideální jako základ do omáček a polévek, ale dle Vaší fantazie nalezne jistě široké použití v každé zdravé kuchyni.Složení: Koncentrovaný rajčatový protlak. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 265 kJ (63 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.7 g, (z toho cukr: 9.7 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Eliška Šolová, Přibyslavice:
Tento 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g jsem shlédla u maminky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a koupila. Po opravdu krátké chvíli zaťukal doručovatel a já jej můžu vyzkoušet. Jsem velmi spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Štěpán Hejda, Zakřany:
Při nákupu 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za zpracováním a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Nela Mikudová, Adršpach:
Netuším, jak často kupují tyhle věci ženy, ale já neodolala. 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g se mi velmi líbil a měla jsem za to, že by se mi doma mohl hodit. A opravdu jsem přemýšlela správně. V současnosti si ho nemůžu vynachválit. Špičková kvalita, velká odolnost, jednoduše jedním slovem bomba a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím tenhle 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g doporučit.

Valerie Melíšková, Nové Heřminovy:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v internetovém obchodě. Největšími plusy daného produktu jsou, že mají české instrukce, poměrně rychle je lze rozebrat, vyčistit, dají se pořídit náhradní součástky, má dostačující objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem i nevýhody. V prvé řadě to byla doprava, i když to se samotným produktem to nesouviselo. K tomu se jednalo o: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost výběru většího množství variant, větší spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Anna K: dobré

Jan M: je to fajné

Lucie O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Josef M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt