12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1056 Kč
Naše cena: 704 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatový protlak jemně koncentrovaný z kvalitních sluncem vyzrálých rajčat bez jakýchkoliv přísad a konzervantů původem ze španělského biodynamického zemědělství představuje jasnou volbu mezi klasickými rajčatovými protlaky a optimální alternativu čerstvým rajčatům v zimním období a kdykoliv je třeba. Ideální jako základ do omáček a polévek, ale dle Vaší fantazie nalezne jistě široké použití v každé zdravé kuchyni.Složení: Koncentrovaný rajčatový protlak. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 265 kJ (63 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.7 g, (z toho cukr: 9.7 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Simona Kálesová, Třemešná:
Tenhle 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového pořídím, ale určitě těch peněz, které jsem za to dala, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ono objednala. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Alžběta Fejtková, Kunratice:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g pořídit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení schválil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za dva dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z krabice a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi šéf řekl, že mi jej proplatí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Laura Böhmová, Struhařov:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla hodně mile spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Josef Streichsbier, Bohuňov:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu jestli opravdu mají 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Johana V: dobré

Adéla U: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

František B: je to fajné

Michal D: 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Petra K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rajčatový protlak, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt