12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena Tricolore barevné, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti, zpestřujících barev a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu originálních, pestrobarevných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Rýžová mouka*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

František Dužda, Slavíkovice:
Dobrý obchod. Oceňuji hlavně to, že 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g vypadá už na pohled kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou hodit i běžným lidem. Opotřebováním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému zacházení. Za mě určitě jednoznačná volba.

Matěj Raul, Batelov:
Dávám hlavně přednost praktické stránce a nekladu důraz na design. Důležité pro mě je, aby mi 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g roky a spolehlivě posloužil. Což tento 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g skutečně zaručuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím rozhodně doporučit. 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g s vámi bez debat absolvuje i cestu k moři. Jen se mějte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše manželka nebo partnerka.

Miroslav Furman, Pavlov:
Mít vlastní 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je nejlepší

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Simona B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Linda H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alena V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktor R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt