12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1088 Kč
Naše cena: 725 Kč

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena Tricolore barevné, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti, zpestřujících barev a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu originálních, pestrobarevných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Rýžová mouka*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Denis Kolla, Charváty:
Spolehlivý eshop. Oceňuji především to, že 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g vypadá už na dotek nadstandardně a je za nejlevnější cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou přijít vhod i běžným lidem. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a dalšímu nehezkému používání. Za mě určitě přímá volba.

Emma Šteffelová, Vlačice:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g pořídit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup doporučil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za tři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc krásný den.

Dominika Klimíčková, Trnové Pole:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení zboží. Profesionální. 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně vracet a objednávat opakovaně.

Gabriela Líňová, Budiměřice:
Koupila jsem pro syna 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také koupit

Ema Šurá, Hrachoviště:
Neustále hledám perfektní produkt, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a zaručeně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Pořád jsem nebyla spokojená. Až do okamžiku, než jsem v e-shopu objevila 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Nyní již konečně nemusím dělat nepříjemné kompromisy, udělá přesně to, co potřebuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Jana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zuzana H: dobré

Nikolas E: Celkem jsem spokojený.

Adam : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktorie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt