12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena Tricolore barevné, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti, zpestřujících barev a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu originálních, pestrobarevných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Rýžová mouka*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Karel Šuchman, Starý Plzenec:
Perfektní věc, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250gem, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat příště, jistě se k vám vrátím.

Kryštof Seňko, Jetřichov:
Jelikož jsem zákazník, který lpí na kvalitě, více než na cenovce, zakoupil jsem si 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g na těchto internetových stránkách. Než jsem to ovšem udělal, obrátil jsem se na prodejce, abych si byl jistý v tom, že mi bude 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g dodaný ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem však získal informace, že navzdory tomu prodejce avizuje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g k dispozici, nebylo tak. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro mě i prodejce a objednávka se uskutečnila na výbornou.

Sára Czakanová, Brníčko:
Samozřejmě jsem nejdříve byla jako většina velmi skeptická. Vyhledala jsem však množství objektivních doporučení a nechala jsem se také nalákat k pořízení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. A skvěle jsem se rozhodla. Teď se k oslavným recenzím totiž opravdu musím přidat. Jestli teď s objednávkou váháte, tak přestaňte váhat a 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g si dopřejte. Zklamaní nebudete, 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g patří ve svém sortimentu k tomu nejlepšímu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Markéta : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Radim H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marek K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt