12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena Tricolore barevné, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti, zpestřujících barev a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu originálních, pestrobarevných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Rýžová mouka*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Martin Cásek, Palonín:
Nejdříve bych podotkl, že jsem trochu skrblík, někdy možná až moc. Tudíž než si výrobek zakoupím, důkladně si vše prověřím. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g důkladně prolustroval na internetu a nastudoval si recenze. Nechápal jsem, že byly z většiny příznivé. Trochu mě to znejistilo, ovšem ve finále jsem si 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g přesto pořídil. No a nezbývá mi, než k těm kladným recenzím napsat ještě jedno své hodnocení. Byla to rozhodně velice správný koupě.

Valerie Horecká, Janův Důl:
Oblíbila jsem si barvu 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Objednávám už ho mnoho let, ale tato novina mi přijde zatím nejdobřejší. Přátelé je z toho překvapená. Dokonce jsem jej doporučila kamarádkám a mé dceři, taky ho začaly využívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží bude dělat radost. Vyzkoušela jsem už mnohé řady a marně koukám mou nejlepší. Všechny jsou jedinečné. Z této řady objednáváme více produktů a jsou vážně užitečné. Když je náhodou neseženu a koupím něco podobného, jsem zklamaná.

Ema Běhalíková, Valašská Bystřice:
12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g mi doporučila matka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi lehce dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě hledat. Stačilo podívat na webové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Eva S: dobré

Gabriela R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana T: Je to dostatečné?

Laura B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena barevná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt