12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1203 Kč
Naše cena: 802 Kč

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Natálie Velflová, Nezbavětice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g podívat v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

Kamila Hamralová, Velká nad Veličkou:
Pro své rodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na barvu a bezpečnost. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za hezčí cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je perfektní!

Matěj Hřava, Fryčovice:
Přes web nehledám moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal výjimku a vrátilo se mi to. 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je úplně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje mé očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání téměř okamžité. Ještě znovu děkuji. Jistě se na vás zase v blízké době obrátím.

Vanesa Tökölyová, Sojovice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Markéta T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Klára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lucie D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Rozálie P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt