12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1203 Kč
Naše cena: 802 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Ema Kornasová, Bílence:
Miluji barvu 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Objednávám už ho pět let, ale tato novinka mi přijde zatím nejdobřejší. Přátelé je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé dceři, také ho začaly využívat a zatím poslouchám samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt uspokojí. Zkusila jsem už mnohé řady a zoufale hledám mou nejoblíbenější. Všechny jsou jedinečné. Z této řady objednáváme více druhů a jsou opravdu užitečné. Když je náhodně neseženu a zakoupím něco jiného, jsem zklamaná.

Tobiáš Poprach, Zálesí:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek koupil celkem čtyřem lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Kateřina Marušáková, Pamětice:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem holka, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g nabízeli za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem podlehla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi produkt doručen dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je největší plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Emma N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie Č: dobré

Matouš P: 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Martin J: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt