12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1095 Kč
Naše cena: 730 Kč

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Jáchym Rybárik, Dolní Branná:
Hodně mě zaujal tento nový 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, který byl dodán na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou jednoduchostí na úklid, velkou výkonností a nízkou cenou. I žena si ho pochvaluje, jelikož jí výkon velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Sebastian Poloprutský, Tišice:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s židličkami, oblečení, šlapadla a pod. Toto je super 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolkem.

Jan Pongo, Hrobčice:
Nebyl jsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jsem viděl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží vyprávět celé hodiny. A to je to jinak docela tichý člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g koupit taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl roce toho nákupu nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Emma P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sára C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára U: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Miroslav L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikol R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt