12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1203 Kč
Naše cena: 802 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková rýžová vřetena z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Ema Kornasová, Bílence:
Oblíbila jsem si zvuk 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Objednávám už ho pět roků, ale tato novina mi přijde zatím nejdobřejší. Přátelé je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé dceři, taky ho začaly využívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt uspokojí. Vyzkoušela jsem už mnohé řady a marně hledám mou nejlepší. Všechny jsou úžasné. Z této značky objednáváme několik produktů a jsou vážně dobré. Když je náhodou neseženu a zakoupím něco jiného, jsem zklamaná.

Tobiáš Poprach, Zálesí:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A často mě to hodně mrzí. Teď, co znám 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek koupil celkem čtyřem lidem a všichni byli stejně rádi jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Kateřina Marušáková, Pamětice:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g nabízeli za levnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi produkt zaslán opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a intuitivní obchod je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Michaela Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristián F: tak jsem to dostala aje to super

Amálie H: nemá chybu

Jonáš H: 110 % spokojenost

Alžběta K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžová vřetena celozrnná, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt