12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1203 Kč
Naše cena: 802 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové Penne z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Tereza Halešová, Neubuz:
12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Aleš Hala, Vejprty:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si koupil znovu tento 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

Adam Limberk, Zářecká Lhota:
Pro objednávku zboží typu 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou dvakrát spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Patrik Magula, Františkovy Lázně:
Kvalitní a cenově dostupný 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Roman Dolanský, Labuty:
Po objednání prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl docela nadšený. Na chvilku jsem se od této značky odpoutal, ale pomocí tohoto 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takto dokonalého produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád připlatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Daniela T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikolas H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Richard N: funkční výrobek

Veronika S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra M: Tento 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt