12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1095 Kč
Naše cena: 730 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové Penne z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1536 kJ (363 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 3.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.3 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Miroslav Korhoň, Zahrádka:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s úmysle lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g hraje také velikost i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Marie Trubačíková, Mírov:
12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g je díky měkkému materiálu a modernímu designu perfektní jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními povinnostmi. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho objednat. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Pavel Prexl, Mojné:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod proto doporučuji všem.

Simona Šiborová, Xaverov:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze do práce. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g prostě musím pořídit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jediného zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Jana K: dobré

Anežka B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petr C: Celkem jsem spokojený.

Michal M: 110 % spokojenost

Šimon P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Penne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt