12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1014 Kč
Naše cena: 676 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety světlé, z prvotřídní španělské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Šárka Špuláková, Střítež nad Ludinou:
Před měsícem jsem si u vás zakoupila 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g a hodně mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně užitečný. I přítel si jej pochvaluje, a to je velmi přísný. Musím ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl manuál, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Rozálie Klangová, Dolní Tošanovice:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem nadšeně, ale chci říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Nikolas Vtípil, Hluk:
Já si vždy takové zboží neobjednávám, tohle nechávám na manželce. Ale 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g byl výjimkou, výrobek jsem spatřil na letáku a okamžitě jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto senzační věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g bych si nyní nedokázal svůj běžný den představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Daniel M: 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jiří H: Přišlo to celkem rychle

Emma C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt