12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety světlé, z prvotřídní španělské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Valerie Grabowská, Černá Hora:
Tento 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to informovat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal kurýr a já jej můžu využívat. Jsem opravdu spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Barbora Kordiovská, Kryštofovy Hamry:
Týdny jsem zvažovala, který model by pro mě mohl být ideálním řešením. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem vypátrala 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g jsem ovšem byla jistá, že našla to pravé. Zalíbil se mi na první vyzkoušení a jsem spokojená. Svými funkcemi mi 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g úplně vyhovuje, umí vše, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho občas zabaví můj přítel.

Veronika Herzánová, Šanov:
Jsem spokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g, do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Hezký den

Alžběta Šulková, Poděvousy:
12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g jsem zakoupila na tomto webu. A má spokojenost? Já i mnoho jiných zákazníků hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, bohaté vybavení, tichý chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl manuál na používání v mateřštině, a některé díly není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Dominika Kostrůnková, Víska u Jevíčka:
Super 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Kristián M: 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tobiáš P: tak jsem to dostala aje to super

Denisa K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristián C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jakub D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové špagety, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt