12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1241 Kč
Naše cena: 827 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Kryštof Hrášek, Pacetluky:
12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jsem viděl napoprvé u kolegy na přednášce z biologie. Okamžitě jsem zaregistroval, že nevypadá špatné. Z toho důvodu jsem se s ním chvilku bavil. Byl nadšený, tudíž jsem si řekl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a teď už můžu konstatovat, že si spolužák nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem vskutku nadšený, že jsem si ho objednal.

Nikola Střihavková, Horní Vilémovice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Richard Plášil, Koválovice-Osíčany:
Fakt príma věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jsem hledal na netu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou vadu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tento 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco stejného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Zdeněk Z: je to fajné

Miroslav R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adéla O: děda je z dárku je nadšený

Gabriela P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt