12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1241 Kč
Naše cena: 827 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Sebastian Kreps, Lipno nad Vltavou:
Perfektní 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Bál jsem se, zda si vyberu dobrý model tohoto 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci internetového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i šikovně zabaleno, proto během cesty nedošlo k poškození. 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g funguje přesně tak, jak by měl. A k mé celkové radosti.

Anna Tejcová, Tatenice:
Již nějaký čas jsme doma s mužem museli řešit nějaké problémy. 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g vychvalovala známá v práci, kterou shodou okolností v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem ničemu nevěřila, ale s mužem jsme se rozhodli, že za zkoušku to stojí. Tudíž jsme si 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g objednali. Nechci tvrdit, že to byl klíč na všechno, ale hodně věcí nám usnadnil. V současnosti bych si nedokázala ani trochu představit ho nepoužívat.

Tadeáš Košíček, Odolena Voda:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně pěkně, protože se denně vídám s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle směru mi 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak vystupuji. Pomocí něho jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký kus. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

Matouš Geprt, Nemotice:
S milenkou jsme poptávali výborný 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g do naší domácnosti. Hledali jsme dostařující 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a milé jednání.

Anna Hakalová, Humpolec:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podfuk na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Emma K: nemá chybu

Dominik V: Přišlo to celkem rychle

Jonáš O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Linda H: Je to dostatečné?

Pavel D: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt