12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1128 Kč
Naše cena: 752 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Adam Dobrovodský, Lukov:
Skvělá věcička, tenhle váš 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g, nevím už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to úžasný nápad. Hezky vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky představoval. Plánuji pořídit ještě jeden švagrovi k svátku, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po doručení už velmi dlouho nebyl.

Marek Ovšák, Tisem:
Při výběru 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g dávám výhradně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou dodání.

Tadeáš Kohlíček, Milčice:
Přál jsem si udělat radost manželce k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g je báječný. Dcera byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Karolína Baloušková, Stěbořice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla raději za sytější barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Petra J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jan N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Markéta E: já jsem to prostě chtěla

Nela B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt