12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1241 Kč
Naše cena: 827 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové špagety z celozrnné rýže prvotřídní kvality a výjimečného způsobu výroby, původem ze španělského zemědělství, představují lahodnou, intenzivně aromatickou alternativu klasickým pšeničným těstovinám, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako výjimečná příloha rozličným jídlům dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Sebastian Kreps, Lipno nad Vltavou:
Bezvadný 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Obával jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně pomohli prodavači webového obchodu. Takže jsem neváhal a koupil jsem ten správný typ. Vybrané zboží bylo navíc i prakticky zabaleno, takže během doručení nedošlo k poškození. 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

Anna Tejcová, Tatenice:
Už před časem jsme doma s partnerem museli řešit nějaké problémy. 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g mi doporučila známá z kanceláře, kterou shodou náhod dřív potkalo něco podobného. Moc jsem tomu nevěřila, ale s partnerem jsme měli za to, že za zkoušku nic nedáme. Tudíž jsme si 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g pořídili. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale hodně problémů nám usnadnil. Dneska bych si nechtěla vůbec představit ho nemít.

Tadeáš Košíček, Odolena Voda:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se každý den vídám s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g hodně pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak hovořím. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký díl. Jsem uspokojený jako už dávno nebyl.

Matouš Geprt, Nemotice:
S babičkou jsme sháněli výborný 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g do naší domácnosti. Hledali jsme spolehlivý 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

Anna Hakalová, Humpolec:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych vyzkoušela 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Vanesa L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matouš B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniel Z: je to fajné

Nikolas L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové Spaghetti celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt