12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Piccolini světlé, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Barbora Lupíková, Pohled:
12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g jsem si pořídila na těchto stránkách. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších uživatelů hodnotíme jako plus malou spotřebu, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co ale chyběl, byl manuál na používání v češtině, a specifické komponenty nelze repasovat. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

Sofie Pukýšová, Vrchovnice:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v internetovém obchodě. Největšími výhodami daného zboží jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně snadno se dají demontovat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní součástky, má dostačující objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ovšem našla jsem i nevýhody. Prvně to byla kurýrní služba, i když to se samotným zbožím to nemělo nic společného. Dále to byly: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost výběru více alternativ, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

Jana Šramarová, Lochovice:
12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Valerie D: Je to dostatečné?

Ema M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jan K: Celkem jsem spokojený.

Ema M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt