12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1014 Kč
Naše cena: 676 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Piccolini světlé, z prvotřídní italské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových polévek, salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Tadeáš Konior, Kostelec u Křížků:
Vše proběhlo zcela v pořádku. 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g jsem objednal za jednu z levných cen. Dorazilo v zcela bezchybném stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem hodně uspokojen a chci tento produkt doporučit opravdu každému. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším pozitivním bodem. Skvělé a děkuji.

Barbora Špiváková, Třebeň:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco podobného ocení, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je prostě neuvěřitelně perfektní 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Toto je zboží, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní zcela obměkčená. Otec se na to sice tváří, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco takového na internetu objevila. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

Barbora Cruzová, Miletín:
Do obýváku jsme s přítelem vybírali vhodný 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Petr Gončár, Maršovice:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva a půl měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Pavel Liebich, Kroměříž:
V minulosti jsem se párkrát nechal nachytat podvodnými eshopy, takže jsem měl strach, jestli tenhle nákup neskončí jako posledně. Pro jistotu jsem do firmy předem zavolal, všechno srovnával… Bez vytáček, neměl jsem jistotu, jestli jsem finance nevyhodil zbytečně. Ale nevyhodil. 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g mi kurýr doručil až do domu, důkladně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a slouží mi perfektně. Doposud jsem na produktu nenašel mínus. Tady budu určitě nakupovat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Emma S: dobré

Alžběta M: Tento 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Pavel T: je to fajné

Patrik V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jáchym V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubičky Piccolini, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt