12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Rigatonni světlé, z prvotřídní španělské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Matěj Mandlík, Nepoměřice:
12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g a znovu 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Skvělý výrobek, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné obludné shánění. Na webu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Rozálie Flaksová, Chotutice:
V obchodě jsem našla 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g, který jsem delší dobu hledala. Přehlednost zboží a dodací termíny byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila smska, že během dne mi bude dovezen balík. Což se za 2 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Pavel Tajovský, Ohnišťany:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A často mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g, je to ale úplně jiné. Už jsem ji jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Miroslav Václavů, Slavkov u Brna:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g ten bružura ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo držáky středu?

Viktorie Kulendová, Radostná pod Kozákovem:
12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g je pomocí příjemnému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kámošky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je lehce sehnatelný a kdykoliv potřebuji další, není problém ho sehant. Doručení běžně dojde do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Markéta T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta B: dobré

Daniela K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora K: Je to dostatečné?

Daniela H: Tento 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt