12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1014 Kč
Naše cena: 676 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Rigatonni světlé, z prvotřídní španělské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Kristián Štefanov, Kytín:
Dávám hlavně přednost praktičnosti a nepotrpím si na styl. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g roky a bez potíží fungoval. Což tento 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g opravdu garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní zákazníky ho tak musím vřele doporučit. 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Jenom si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka nebo přítelkyně.

Šimon Klier, Žernov:
12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g mám asi dva týdny. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že test dopadne na jedničku. Některé negativní recenze se mi ani trochu nestaly, ba zcela naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností zvolil opravdu tu nejvýhodnější.

Aneta Dočkalová, ČESKÉ BUDĚJOVICE:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podfuk na důvěřivé lidi. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Nela Čáslavová, Stráž nad Nisou:
Kupuji na tomto Eshopu často. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s zbožím, které mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a doručeno v nejkratší možném času. Opravdu můžu tento model doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky funguje. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Miroslav O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva S: já jsem to prostě chtěla

Sára R: Tento 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Oliver K: funkční výrobek

Emma P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt