12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Rigatonni světlé, z prvotřídní španělské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Kateřina Repáňová, Podmolí:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Sofie Cidlinská, Nepolisy:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Jaroslav Břach, Markvartovice:
S přítelkyní jsme sháněli dobrý 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g do naší kuchyně. Hledali jsme spolehlivý 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a milé jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Lucie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie D: Ideální k osmnáctinám :)

Lucie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Richard K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt