12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč

Jedinečné bezlepkové rýžové nudle Rigatonni světlé, z prvotřídní španělské rýže, představují výjimečnou těstovinovou pochoutku, lahodné rýžové chuti a širokého kulinářského užití, která se báječně hodí nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných těstovinových salátů, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Rýžová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1523 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Hana Alblová, Kornatice:
Celkem luxusní věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si objednat 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g, který je již na první dotek vydrží, lehce fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak skvělou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu příště něco hledat, budu objednávat opět u vás.

Martin Loub, Přerubenice:
Pro objednávku zboží typu 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se všechny nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Adam Konopka, Dobřichovice:
12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g je prostě jedinečný! Po revoluci jsem se několik roků pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit velmi kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je snad dostupnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Jáchym Nevečeřal, Skalice u České Lípy:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, jednoznačně doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Veronika L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matouš : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kateřina N: já jsem to prostě chtěla

Natálie S: dobré

Tobiáš F: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Rýžové trubky Rigatoni, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt