12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný bylinkový kořenící mix na brambory představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické středomořské kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, kukuřičný škrob*, česnek* (6,4%), slunečnicový olej*, cibule*, rozmarýn* (3,3%), paprika*, cibule*, petržel*, paprika*, oregano*, tymián*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Pavel Neuman, Miloňovice:
12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Andrea Schiffnerová, Kojice:
Běžně nakupuji přes net a aktuálně jsem chtěla ke svému používání 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil moje potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

Miroslav Domkář, Časy:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Nela Paciorková, Humburky:
Tenhle 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g, to je opravdu totálně suprová výrobek! Šetřila jsem si na něj docela dlouho, protože se mi vždy ušetřené peníze nějakým způsobem rozletěly, ale poté jsem si ho objednala a je to stoprocentně pecka. Ale nejvíc se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to podstatné. Ale je to zároveň praktická věcička, věřte mi :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Matěj B: Jsem ráda, že to mám

Karolína K: děda je z dárku je nadšený

Adéla B: já jsem to prostě chtěla

Michaela C: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt