12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 423 Kč
Naše cena: 282 Kč

Jedinečný bylinkový kořenící mix na brambory představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické středomořské kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, kukuřičný škrob*, česnek* (6,4%), slunečnicový olej*, cibule*, rozmarýn* (3,3%), paprika*, cibule*, petržel*, paprika*, oregano*, tymián*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Laura Švelchová, Třeštice:
Často jsem si myslela, jak to moje kamarádka dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se smíchem mi o 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g pověděla. Užívá ho už pět let a je naprosto spokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu taky do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho klidně zakoupím.

Karolína Velebilová, Bačetín:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Štěpán Doskočil, Ctiněves:
Tenhle 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je perfektní! Takže mohu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týče okamžitosti doručení a balení výrobku, tak jsem skutečně naprosto uspokojen a šťasten, že i slušné Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Miroslav Balogh, Stašov:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g s řadou zajímavých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho rychlost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Markéta H: děda je z dárku je nadšený

Nikolas S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kateřina R: dobré

Valerie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktor P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt