12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč

Jedinečný bylinkový kořenící mix na brambory představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické středomořské kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, kukuřičný škrob*, česnek* (6,4%), slunečnicový olej*, cibule*, rozmarýn* (3,3%), paprika*, cibule*, petržel*, paprika*, oregano*, tymián*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Nela Vedlichová, Jedlá:
Než jsem ho otestovala 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g, byla jsem přesvědčená o tom, že nyní mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tenhle výrobek. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento výrobek nabízí reálně unikátní účinky. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Tobiáš Šejvl, Hrádek:
Na doporučení přátel v sportovním klubu jsem minulý týden zakoupil 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g, protože již delší čas něco takového sháním. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje potřeby, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat našim známým a přátelům.

Tomáš Šafár, Přebuz:
12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g a znovu 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Perfektní produkt, který mi velmi ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné obludné hledání. Na webu jsem ho proplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datem a přesnou hodinou dodání. Vše proběhlo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Radek Práchenský, Hať:
Všechno bylo zcela v pořádku. 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g jsem zakoupil za jednu z levných cen. Přišlo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní kurýr. Jsem velmi uspokojen a chci tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v obchodu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým poznatkem. Perfektní a děkuji.

Sabina Vavreková, Bečice:
Tento 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší záruku, skvělý manuál a také možnost zdarma pomoci. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Eliška W: děda je z dárku je nadšený

Sára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šimon G: funkční výrobek

Anežka P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Johana B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt