12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný bylinkový kořenící mix na brambory představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické středomořské kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, kukuřičný škrob*, česnek* (6,4%), slunečnicový olej*, cibule*, rozmarýn* (3,3%), paprika*, cibule*, petržel*, paprika*, oregano*, tymián*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Pavel Neuman, Miloňovice:
12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g bych vytkl roztomilý design. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první pohled jak 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g vypadá. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Andrea Schiffnerová, Kojice:
Běžně objednávám přes web a nutně jsem potřebovala ke svému využití 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil mé potřeby a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Miroslav Domkář, Časy:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Nela Paciorková, Humburky:
Tenhle 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g, to je opravdu naprosto boží super zboží! Odkládala jsem si na něj delší dobu, protože se mi vždycky ušetřené peníze nějak vypařily, ale poté jsem si ho pořídila a je to maximálně pecka. Ale především se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to hlavní. Ale je to současně skvělá věcička, dejte na můj názor :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Magdaléna K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zdeněk P: je to fajné

Tadeáš J: 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominik V: Celkem jsem spokojený.

Michaela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Bylinková směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt