12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč

Jedinečná cibulová polévka, s vysokým obsahem sušených cibulí a pečlivě vybranou směsí bylinek, představuje snadno připravitelnou, klasickou cibulovou polévku, prvotřídní kvality a lahodné cibulové chuti, ideální jako plnohodnotné jídlo či základ na obohacení dle Vaší kulinářské fantazie. Obsah sáčku stačí zalít 500ml horké vody a za pravidelného míchaní nechat 10 minut jemně povařit.Složení: Kukuřičný škrob*, cibule* (28%), mořská sůl, kukuřičný maltodextrin*, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, bylinky* (petržel*, libeček*), karamelový cukr*, koření* (pepř*, muškátový květ*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 89 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.2 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 1.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Antonín Kašša, Holýšov:
Já jsem internetovým prodejcům, inzerci a všem takovým legracím vždy odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si zboží nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Logicky vás nejspíše nešokuje, že jsem si 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g nepořídil sám, ale objednala mi ho dcera k Vánocům. Po tom, co jsem si ho dostatečně otestoval, musím říct, pletl jsem se. Výrobek je perfektní nástroj a je mi líto pouze jediné, konkrétně, že jsem si výrobek nepořídil již dříve.

Johana Svejkovská, Hradec nad Moravicí:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Popravdě umím na internetu jenom psát maily a číst informace v magazínech. Ale kamarádka mi jednou prozradila, jak lze přes internet nakupovat a pořídila mi tento 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Přirozeně, neměla jsem jistotu, zda mi k něčemu bude, ale když v pořádku přišel a pěkně fungoval, musela mi prozradit jak si zboží objednám svépomocí. Od toho dne si zboží kupuji s železnou pravidelností, protože je to velice praktická věcička a opravdu moc mi usnadňuje život.

Pavel Běťák, Kamenná Lhota:
Nejprv chci pochválit zcela krásný design, potom také úžasný výkon 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Dá se využít pro více věcí, ale bacha je převelice mačkavý. Sestře se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle hezký design. Je teda užitečný a poměrně osobitý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Kristýna M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nela : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela : Tento 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra : Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt