12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná cibulová polévka, s vysokým obsahem sušených cibulí a pečlivě vybranou směsí bylinek, představuje snadno připravitelnou, klasickou cibulovou polévku, prvotřídní kvality a lahodné cibulové chuti, ideální jako plnohodnotné jídlo či základ na obohacení dle Vaší kulinářské fantazie. Obsah sáčku stačí zalít 500ml horké vody a za pravidelného míchaní nechat 10 minut jemně povařit.Složení: Kukuřičný škrob*, cibule* (28%), mořská sůl, kukuřičný maltodextrin*, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, bylinky* (petržel*, libeček*), karamelový cukr*, koření* (pepř*, muškátový květ*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 89 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.2 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 1.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Tereza Šantorová, Praha:
Předtím jsem ho otestovala 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g, byla jsem přesvědčená o tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že pouze tento produkt nabízí skutečně jedinečné účinky. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

Tadeáš Dorda, Radkovice u Hrotovic:
Našel jsem si tento model na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a garantoval rychlost doručení. Proto jsem objednal a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

Jana Vošlajerová, Černá:
Tento 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g jsem shlédla u babičky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a objednala. Po opravdu krátké chvíli zaťukal kurýr a já ho můžu otestovat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Samuel Brušák, Petrohrad:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes net, případnou možnost vrácení modelu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci dobře.

Marek Valcha, Miskovice:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se štouchali, až jeden kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Včera mi posílal e-mail, že děkuje, už 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g má v koupelně taky a pochválila ho i maminka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Dominika Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nela P: Ideální k osmnáctinám :)

Josef T: 110 % spokojenost

Viktorie R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt