12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč

Jedinečná cibulová polévka, s vysokým obsahem sušených cibulí a pečlivě vybranou směsí bylinek, představuje snadno připravitelnou, klasickou cibulovou polévku, prvotřídní kvality a lahodné cibulové chuti, ideální jako plnohodnotné jídlo či základ na obohacení dle Vaší kulinářské fantazie. Obsah sáčku stačí zalít 500ml horké vody a za pravidelného míchaní nechat 10 minut jemně povařit.Složení: Kukuřičný škrob*, cibule* (28%), mořská sůl, kukuřičný maltodextrin*, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, bylinky* (petržel*, libeček*), karamelový cukr*, koření* (pepř*, muškátový květ*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 89 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.2 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl: 1.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Radek Pilčík, Radovesice:
12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nekupoval, a byl jsem proto velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej pořídil doma u počítače. Perfektní služba.

Rozálie Virglerová, Lužany:
Myslím si, že 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g po práci, v pohodlí gauče. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A rada eshopu 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g byla skutečně skvělá. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Aneta Voltnerová, Mladé Buky:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Alžběta Bartuňková, Bukovník:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s doručovací adresou a uhrazením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balík mi byl doručen. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít více času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se známým.

Aleš Zbránek, Šindelová:
Poptával jsem pro kamarády opravdu kvalitní 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g s ohledem na využití a odolnost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Mimo bezpečnosti a nízkých cen také milé a vstřícné jednání. 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g přišel poštou rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Alena Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Laura S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tomáš F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikolas C: 110 % spokojenost

Roman K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Cibulová polévka, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt