12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 938 Kč
Naše cena: 625 Kč

Jedinečná instantní rajčatová polévka s vysokým obsahem sušených rajčat a pečlivě vybranou směsí bylinek a zeleniny, představuje rychlou a snadno připravitelnou variantu klasické rajčatové polévky, prvotřídní kvality a lahodné chuti, ideální jako malá svačinka do práce nebo školy, na cesty či kdykoliv potřebujete rychle připravit zdravou polévku. Obsah sáčku stačí zalít 200ml vroucí vody a po zchladnutí můžete podávat.Složení: Rajčatový prášek* (35%), škrob (kukuřice*, bramborový škrob*), třtinový cukr*, kukuřičný glukózový sirup*, mořská sůl, zahušťovadlo karubin, cibule*, česnek*, olivový olej*, cibule*, pepř*, petržel*, oregano*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 136 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.7 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

Eva Spěváková, Markvartovice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Jakub Engler, Košín:
Nedávno jsem objevil katalog 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a zároveň praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě nekoupil blbě. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g.

Eliška Rutkovská, Močerady:
Co dalšího si přát, než jenom dokonalý 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Neustálé používání je celkem radost, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Simona Tokošová, Nová Ves nad Nisou:
Vybrat si ten vhodný produkt může být moc těžké. Nabízí se totiž velká paleta rozličných modelů. Já jsem si zvolila 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g a své volby rozhodně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mou volbu jen utvrdilo a vím, že bych v žádném případě nechtěla něco jiného. 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g jsem následně předvedla také celému okolí. A ráda bych o něm takto řekla i vám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

Dominik R: Přišlo to celkem rychle

Rozálie T: Ideální k osmnáctinám :)

Marie A: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Pavel T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Instantní polévka rajčatová, 3x20g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt