12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 423 Kč
Naše cena: 282 Kč

Jedinečný kořenící mix na brambory ala Mexiko představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické mexické kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčata*, česnek*, slunečnicový olej*, kukuřičný škrob*, cibule*, paprika*, pórek*, paprika*, rozmarýn*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Gabriela Vlašínová, Petřvald:
Tento 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je občasně a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím fungují 100%.

Kristián Fialík, Dobřív:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má velkou radost a já s ní, děkuji.

Klára Bernátová, Paběnice:
Běžně objednávám přes net a aktuálně jsem chtěla ke svému používání 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil moje potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Amálie Brumlíková, Nové Sedlo:
Celkem krásná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak výhodný nákup. Za nízkou cenu si pořídit 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g, který je již na letmý dotek vydrží, lehce fungující, a taky dobře vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco hledat, budu objednávat zase u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Viktorie M: Ideální k osmnáctinám :)

Martin K: 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denis R: Celkem jsem spokojený.

Simona K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sára K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt