12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný kořenící mix na brambory ala Mexiko představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické mexické kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčata*, česnek*, slunečnicový olej*, kukuřičný škrob*, cibule*, paprika*, pórek*, paprika*, rozmarýn*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Jan Merčák, Konstantinovy Lázně:
12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jsem zakoupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu očekávat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nezklamalo.  S 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jsem moc spokojený a jistě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

Adéla Bachroňová, Náměšť na Hané:
U této společnosti objednávám docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že u nás není bohatá nabídka po těchto 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g, jiný eshop již nehledám. Jejich záporem je pouze doba doručení a další druhotné náklady jakož jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti výhodně, budete si muset počkat.

Dominika Fínová, Štěpánov:
Já jsem na nákup přes internet moc stará, není to oblast, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně umím na internetu jenom posílat maily a hltat zprávy. Ale kamarádka mi před měsícem vysvětlila, jak je možné online nakupovat a pořídila mi tenhle 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Jasně, neměla jsem jistotu, jestli mi k něčemu bude, ale když ho pošta doručila a velmi dobře fungoval, musela mi prozradit jak si ho pořídím bez pomoci. Od té doby si výrobek pořizuji často, protože je to velice praktická věc a opravdu hodně mi pomáhá.

Jáchym Mrštný, Zádolí:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem objednával 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Eva Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denis M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anežka M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tereza K: já jsem to prostě chtěla

Klára P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt