12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný kořenící mix na brambory ala Mexiko představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické mexické kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčata*, česnek*, slunečnicový olej*, kukuřičný škrob*, cibule*, paprika*, pórek*, paprika*, rozmarýn*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Jan Merčák, Konstantinovy Lázně:
12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jsem koupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem docela dost času srovnávání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu čekat. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to nijak nezklamalo.  S 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jsem hodně spokojený a jistě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

Adéla Bachroňová, Náměšť na Hané:
U této společnosti objednávám velmi často. Nemám problém jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. Vzhledem k tomu, že u nás není pestrá nabídka po těchto 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich negativem je pouze pomalejší doprava a další vedlejší výdaje jakož jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

Dominika Fínová, Štěpánov:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. V podstatě tam umím jenom psát maily a hltat zprávy. Ale dcera mi nedávno prozradila, jak je možné přes internet nakupovat a objednala mi tenhle 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Přirozeně, netušila jsem, zda ho uplatním, jenomže když ho přivezl kurýr a pěkně fungoval, musela mi předvést jak si ho objednám svépomocí. Od té doby si věc kupuji pravidelně, protože je to velice prvotřídní věcička a skutečně moc mi usnadňuje život.

Jáchym Mrštný, Zádolí:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před týdnem jsem kupoval 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Markéta K: Ideální k osmnáctinám :)

Johana K: já jsem to prostě chtěla

Alena V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michael H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikolas G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt