12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 465 Kč
Naše cena: 310 Kč

Jedinečný kořenící mix na brambory ala Mexiko představuje výjimečnou kořenící volbu originální zeleninové chuti s nádechem čerstvých bylinek, ideální nejen pro milovníky klasické mexické kuchyně. Optimální koření na pečené, zapékané či grilované brambory.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčata*, česnek*, slunečnicový olej*, kukuřičný škrob*, cibule*, paprika*, pórek*, paprika*, rozmarýn*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1262 kJ (299 kcal) na 100 g. Sacharidy: 49.5 g, (z toho cukr: 10.8 g), Tuky: 6.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 20 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Dominik Pintíř, Kovářská:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

Andrea Tandlerová, Chrastavec:
Tento 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Používám je občasně a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Viktor Drdák, Klášterská Lhota:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. perfektně drží, rukojeť je jemná. S 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 1x použita na dřevo. Funguje skvěle

Marek Hejnyš, Uhřičice:
Již před pár měsíci jsem toužil podobný produkt zakoupit. Když jsem pak našel prodejce s 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g, najednou jsem neměl nad čímkoliv pořád váhat. Vynikající komunikace ze strany prodejce, všechno se uskutečnilo přesně takovým způsobem, jak mělo. 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g ve smluvený termín přivezl kurýr a od té chvíle ho každý den k plné spokojenosti využívám. Má však malou chybu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na chvilku.

Radim Fulneček, Šindelová:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, 100% doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Daniela B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Magdaléna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Viktor P: Celkem jsem spokojený.

František S: tak jsem to dostala aje to super

Marie S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Mexická směs na brambory, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt