12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč

Jedinečná zeleninovo-bylinková směs na francouzskou boloňskou omáčku, prvotřídní kvality a lahodné bylinkové chuti, představuje optimální základ na rychlou a snadnou přípravu vynikající boloňské omáčky v každé zdravé kuchyni. Obsah sáčku rozmíchejte v 250ml vody, přiveďte k varu a 10 minut povařte, po vychladnutí můžete servírovat, tradičně se špagetami.Složení: Rajčata*, kukuřičný škrob*, třtinový cukr*, kukuřičný maltodextrin*, mořská sůl, cibule*, česnek*, slunečnicový olej*, oregano*, bazalka*, kyselina citrónová, majoránka*, karamel*, tymián*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1430 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 5.2 g, Sůl: 8.3 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

Šárka Kelblerová, Předslavice:
Nejdříve jsem k 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g ztrácela zájem, ale po pár týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i mojí rodiny. 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g chci rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Laura Cedrychová, Přelíc:
náhodně kupuji zboží přes eshop. Mám ráda, když si zboží předem otestuji. Ale u 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím nesnáz. Rychlé zaslání až do kanceláře. Jsem tedy hodně klidná a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na svátek koupím taky nový.

Karel Plšek, Brněnec:
12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g a znovu 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g. Skvělý výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na webu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

Adam M: 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta C: nemá chybu

Johana O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tobiáš J: funkční výrobek

Linda N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Omáčka na Boloňské špagety, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt