12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč

Jedinečná pohanková polévka s pečlivě vybranou čerstvou zeleninou, s vysokým obsahem pohanky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představuje lahodný pohankovo-zeleninový základ na přípravu jedinečné pohankové polévky v každé zdravé kuchyni. Obsah sáčku vysypte do 1/2 l studené vody a po dosáhnutí varu cca 20 min povařit.Složení: Pohanka* (53%), kukuřičný škrob*, mořská sůl, cibule* (3,8%), mrkev* (4,2%), kukuřičný maltodextrin*, pórek* (2,8%), kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, kurkuma*, pepř*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 97 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Dominik Rűcker, Stanoviště:
12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejvýkonnějších, které jsem měl příležitost otestovat a porovnával jsem s nejméně čtyřmi podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

Jaroslav Vondráček, Rozsíčka:
12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po rozbalení zásilky. Soudobý vzhled, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Martin Hrib, Dřevohostice:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Dlouho jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Viktorie Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie M: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta H: nemá chybu

Kateřina C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anežka H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt