12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč

Jedinečná pohanková polévka s pečlivě vybranou čerstvou zeleninou, s vysokým obsahem pohanky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představuje lahodný pohankovo-zeleninový základ na přípravu jedinečné pohankové polévky v každé zdravé kuchyni. Obsah sáčku vysypte do 1/2 l studené vody a po dosáhnutí varu cca 20 min povařit.Složení: Pohanka* (53%), kukuřičný škrob*, mořská sůl, cibule* (3,8%), mrkev* (4,2%), kukuřičný maltodextrin*, pórek* (2,8%), kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, kurkuma*, pepř*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 97 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Markéta Kirschová, Lovčičky:
12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g mi vskutku pomohl vyřešit nešvar, který mou osobu už delší dobu sužoval. Jeho prostřednictvím mám více síly a mám mnohem lepší náladu. Tuto skutečnost samozřejmě chválí zejména přátelé. Čas strávený spolu se nám díky 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g daří prožívat opravdu plnými doušky. Teprve pomocí produktu mám chuť něco dělat a jsem velmi spokojená. 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g je skvělá investice pro vaši pohodu.

Emma Bernátková, Přeštěnice:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Často dám na rady kohokoliv znalejšího a na ohlasy, které si výrobek získal u dalších kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g používám už pár dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také napsat hodně seriózní jednání ze strany prodejce.

Linda Czepcová, Libhošť:
Koupila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Vojtěch G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aleš F: 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radek B: Jsem ráda, že to mám

Jan L: Celkem jsem spokojený.

Kryštof N: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Pohanková polévka, 37g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt