12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1625 Kč
Naše cena: 1083 Kč Ověřit dostupnost

Klasická kořenící zeleninová směs, s vysokým obsahem sušené zeleniny a pečlivě vybraných bylinek, prvotřídní kvality a lahodné chuti, představuje klasického kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně na dochucení a přípravu jedinečných zeleninových polévek, omáček, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mořská sůl, kukuřičný škrob*, cibule* (2,8%), kvasnicový extrakt, mrkev* (2,2%), celer* (1,7%), koncentrovaná zeleninová šťáva (mrkev*, cibule*), koření* (libeček kořen*, kurkuma*, muškátový květ*, semena fenyklu*), bylinky* (petržel*, libeček listy*, bobkový list*), slunečnicový olej*, dýně*, česnek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 13 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.6 g, (z toho cukr: 0.1 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.9 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Karolína Macurová, Bochovice:
Měsíce hledám vyhovující výrobek, který se mnou zvládne držet tempo bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezklame. Až nyní jsem spokojená. Stále jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem na webu objevila 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. V současnosti konečně nemusím provádět žádné kompromisy, udělá přesně to, co chci.

Vojtěch Kočko, Klášterská Lhota:
Činnost této 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Kristýna Moravcová, Jeřice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Šárka Korábová, Milovice:
Já jsem na nákup přes internet příliš stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. V podstatě umím na webu pouze číst maily a číst informace v magazínech. Ale přítelkyně mi jednou prozradila, jak lze přes internet nakupovat a objednala mi tento 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Jasně, nebyla jsem si úplně jistá, jestli se mi bude hodit, ale když dorazil domů a skvěle fungoval, musela mi ukázat jak si ho objednám svépomocí. Od té doby si ho pořizuji často, protože je to vskutku prvotřídní věc a opravdu hodně mi usnadňuje život.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Alena V: nemá chybu

Zdeněk H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Klára J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana : Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt