12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1625 Kč
Naše cena: 1083 Kč Ověřit dostupnost

Klasická kořenící zeleninová směs, s vysokým obsahem sušené zeleniny a pečlivě vybraných bylinek, prvotřídní kvality a lahodné chuti, představuje klasického kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně na dochucení a přípravu jedinečných zeleninových polévek, omáček, jídel a pokrmů dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mořská sůl, kukuřičný škrob*, cibule* (2,8%), kvasnicový extrakt, mrkev* (2,2%), celer* (1,7%), koncentrovaná zeleninová šťáva (mrkev*, cibule*), koření* (libeček kořen*, kurkuma*, muškátový květ*, semena fenyklu*), bylinky* (petržel*, libeček listy*, bobkový list*), slunečnicový olej*, dýně*, česnek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 13 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.6 g, (z toho cukr: 0.1 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.9 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Karolína Macurová, Bochovice:
Neustále hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet krok za každých okolností a zaručeně mě nezradí. Teď ho již mám. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do chvíle, než jsem konečně našla 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Teď už konečně nemusím dělat žádné kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Vojtěch Kočko, Klášterská Lhota:
Činnost této 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou machři, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Kristýna Moravcová, Jeřice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Šárka Korábová, Milovice:
Já jsem na internetové obchody už stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. V podstatě umím na internetu jenom pracovat s e-maily a číst zprávy. Ale kamarádka mi před měsícem ukázala, jakým způsobem je možné na internetu objednávat a zakoupila mi tento 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda se mi bude hodit, jenomže když ho přivezl kurýr a skvěle fungoval, musela mi demonstrovat jak si výrobek koupím svépomocí. Od toho dne si ho pořizuji často, protože je to velmi skvělá věcička a skutečně moc se mi hodí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Marie R: dobré

Viktorie E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Julie B: děda je z dárku je nadšený

Tomáš D: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Sypký zeleninový bujón v pytlíku, 252g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt