12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná zeleninová polévka s nudlemi, připravena na asijský způsob, prvotřídní kvality a čerstvé zeleninové chuti, s vysokým obsahem chutných nudliček z tvrdé pšenice, představuje zdravou zeleninovou polévku velice snadné přípravy, která si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných polévek. Stačí 8 minut povařit v horké vodě.Složení: Těstoviny * (61%) (krupice z tvrdé pšenice*), mořská sůl, kukuřičný maltodextrin, kvasnicový extrakt, mrkev* (3,1%), zázvor*, pórek* (2,2%), cibule* (2,0%), zahušťovadlo guarová guma* , rýžová mouka*, celer* (1,3%), slunečnicový olej*, kari*, galangal*, celerová nať*, koriandr*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 108 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.5 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

Julie Horsinková, Tovačov:
Jestliže by mi před časem kdokoliv řekl, že si zboží objednám, stoprocentně bych řekla že ne. Ale v době, kdy se nám s partnerem narodil syn a já byla na mateřské, hodně jsem se doma nudila a zkoušela spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g. Teď bych tvrdila, že to byla klika. Z důvodu, že to je věcička, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní navýsost spokojená a moc se mi líbí.

Viktorie Leiterová, Rudník:
Lehce skladný. Lehce použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento výrobek k představení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a věřím,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a nemají zkušenost,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si moje sny....

Jonáš Valčík, Býchory:
Kvalitní a cenově levný 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

Jan V: 110 % spokojenost

Dominika S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marie R: Tento 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tomáš L: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Zeleninová polévka s nudlemi, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt