12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 692 Kč
Naše cena: 461 Kč

Klasický zeleninový bujón v kostkách, okořeněný pečlivě vybranou směsí zeleniny a bylinek, prvotřídní kvality a vytříbené chuti, představuje tradičního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných zeleninových polévek, omáček a jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Mořská sůl, bambucké máslo*, kukuřičný škrob*, kukuřičný maltodextrin*, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej*, karamelový cukr*, cibule* (0,5%), mrkev* (0,5%), petržel*, kurkuma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 28 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.6 g, (z toho cukr: 0,,0 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

Sebastian Švacha, Nový Kramolín:
Chtěl jsem koupit dobrý 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně uspokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Karel Haščák, Vendryně:
Brouzdám v online obchodech opravdu často, je to časově výhodnější. Obdobné to bylo i s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g. Jednoduše jsem našel ten svůj, provedl objednávku a za pár dní byl 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem vskutku rád za to, že podobná alternativa existuje, 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g se mi fakt líbí. Tento typ nakupování je skvělá pro nakupující, kteří nemají, tak jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

Daniela Chrudinová, Bílsko:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g zakoupit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup schválil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za dva dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc hezký den.

Nikolas Stříbný, Hudlice:
Já jsem internetu, inzerci a všem podobným věcem v minulosti odolával. Ne že bych si zboží nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Logicky vás asi nešokuje, že jsem si 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g neobjednal sám, ale koupila mi ho žena k narozeninám. Po té, co jsem si ho pořádně prověřil, konstatuji, mýlil jsem se. Tohle je bezkonkurenční nástroj a mrzí mě pouze jedna věc, a sice, že jsem si ho nekoupil již předtím.

Amálie Vachušková, Lochovice:
12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g jsem si prvně pořídila na jaře. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel další kus pro dceru a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

Kateřina H: dobré

Sofie P: děda je z dárku je nadšený

Sofie V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karel M: 110 % spokojenost

Adam P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón 12ks, 126g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt