12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 695 Kč
Naše cena: 463 Kč

Jedinečný zeleninový bujón v kostkách, připraven s použitím minimálního množství soli a pečlivě vybrané zeleniny a bylinek prvotřídní kvality a lahodné chuti, představuje méně slanou alternativu klasickým zeleninovým bujónům a báječně se hodí do každé zdravé kuchyně na přípravu lahodných zeleninových polévek, omáček a jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Kukuřičný glukózový sirup*, bambucké máslo*, mořská sůl, koncentrovaná zeleninová šťáva* (celer*, mrkev*, cibule*), kvasnicový extrakt, mrkev* (2,4%), cibule* (2,3%), celer* (1,9%) , petržel*, pastinákový prášek* (0,5%), karamelový cukr*, muškátový květ*, rajčatový prášek* (0,3%), kurkuma*, slunečnicový olej*, libeček kořen*, zázvor*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 36 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Tereza Koniarová, Huslenky:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a strýce.

Vojtěch Kieweg, Jinín:
Docela perfektní 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g, rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu hodně, nekousne se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš eshop. Velmi mě oslovil manuál u 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou firmou.

Kamila Lokšová, Prachatice:
V úterý jsem obdržela 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g jako perfektní.

Dominik Šmidák, Zdiby:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem takovým záležitostem odpradávna odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Takže vás asi nepřekvapí, že jsem si 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g nekoupil sám, ale pořídila mi ho žena k Vánocům. Po té, co jsem si ho několikrát prověřil, musím říct, pletl jsem se. Tohle je skvělý nástroj a je mi líto jenom jediné, a to, že jsem si výrobek neobjednal již dříve.

Jan Purmenský, Chýně:
12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g jsem spatřil dříve u kamaráda na přednášce z biologie. Hned jsem si všiml, že vypadá dobře. Z toho důvodu jsem se s kamarádem chvilku bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil stanovisko, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, koupil si ho a dneska již můžu říct, že si přítel nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem vskutku nadšený, že jsem se tak rozhodl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Zuzana V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniela N: dobré

Laura C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Antonín M: Jsem ráda, že to mám

Barbora P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x NaturCo Bio Zeleninový bujón méně soli 8ks, 68g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt