12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková gumová srdíčka želírovaná pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých grepů, jablek, pomerančů, citrónů, višní a černého rybízu, dobarvená čistě přírodním barvivem, dochucená jedinečným extraktem z dýně, mořských řas, šafránu a bezinek a doslazená pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Kukuřičný sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), kukuřičný škrob*, koncentrát ovocné šťávy* (4%): grapefruit* (0,69%), jablko* (0,69%), višeň* (0,69%), čer. rybíz* (0,69%), citrón* (0,62%), pomeranč* (0,62%), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), želírovací činidlo (pektin), regulátor kyselosti (citrát sodný), ovocné barvivo a rostlinné extrakty (dýně*, jablko*, řasa, světlice barvířská, bezinky*), přírodní aroma, uvolňování látky (slunečnicový olej, karnaubský vosk). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84 g, (z toho cukr: 52 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.3 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Michael Březný, Pšov:
Měl jsem strach z nového 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g, které se předvedly jako zbytečné. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu každému vřele poradit. Práce s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g byla pro mě úlevou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g mluví naprostou pravdu.

Hana Kukulová, Závada:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná bába, která bude ostatním pouze na obtíž. Když jsem zjistila, že existuje 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g, který mi reálně může pomoci, nečekala jsem. Nyní chci bez obav říct, že jsem to zase já. Stíhám v pohodě vše co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Marie Rapčanová, Lichkov:
Tento 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud fungují 100%.

Linda Zajícová, Horní Kozolupy:
12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g mi vážně pomohl vyřešit nešvar, který mě již dlouho rmoutil. S jeho pomocí jsem energičtější a mám podstatně lepší náladu. Tuto skutečnost samozřejmě oceňují hlavně přátelé. Volný čas se nám s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g daří prožívat opravdu bez kompromisů. Až díky produktu mám chuť něco dělat a jsem velmi šťastná. 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g je senzační investice pro vaši pohodu.

Jáchym Struška, Srbice:
V rámci nakupování jsem strávil kvantum času hledáním informací a srovnáváním všelijakých vlastností. Z mého srovnání mi 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g vyšel nejvýhodněji, proto volba padla právě na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po jeho vyzkoušení. 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g disponuje velmi dobrým výkonem i nadprůměrným zpracováním. Pakliže potřebujete spolehlivého přítele, 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g je perfektním kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Kateřina P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Filip P: 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián B: tak jsem to dostala aje to super

Zdeněk M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jonáš M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt