12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč

Jedinečná bezlepková gumová srdíčka želírovaná pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých grepů, jablek, pomerančů, citrónů, višní a černého rybízu, dobarvená čistě přírodním barvivem, dochucená jedinečným extraktem z dýně, mořských řas, šafránu a bezinek a doslazená pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Kukuřičný sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), kukuřičný škrob*, koncentrát ovocné šťávy* (4%): grapefruit* (0,69%), jablko* (0,69%), višeň* (0,69%), čer. rybíz* (0,69%), citrón* (0,62%), pomeranč* (0,62%), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), želírovací činidlo (pektin), regulátor kyselosti (citrát sodný), ovocné barvivo a rostlinné extrakty (dýně*, jablko*, řasa, světlice barvířská, bezinky*), přírodní aroma, uvolňování látky (slunečnicový olej, karnaubský vosk). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84 g, (z toho cukr: 52 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.3 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Julie Šmakalová, Chlistov:
Tento 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g jsem si zakoupila na základě nízké ceny a hlavně, že byl dostupný. Byla jsem nervózní, protože hodnocení nebyly moc pozitivní. Nejvíce všem vadil datum dodání. Bohužel měli pravdu. Tento 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g jsem vyžadovala relativně brzy, a nakonec jsem ho dostala s týdenním zpožděním, než u konkurence.

Magdaléna Sakařová, Ptení:
Prostě jsem potřebovala ve svém životě učinit podstatnou změnu. 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g se k tomu jevil jako naprosto ideální. A vážně, s ním je každý můj den teď výrazně lepší než kdykoliv předtím. I vás možná přepadne nutkání, že byste měli něco změnit? Ale nemáte k zásadní volbě většinou dost chuti. Pomocí 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g budou takové pocity okamžitě ty tam. Zjistíte, že na lepší život je zapotřebí někdy velmi málo.

Alena Kajnarová, Poštovice:
Od doby, kdy jsem 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g objednala, jsem se nemohla vydržet, až dorazí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o místu objednávky. Člověk okamžitě vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem zaplatila předem, takže potvrzení o obdržení platby pro mě bylo hodně uklidňující. Teď už mám 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g téměř rok a nemůžu si ho vynachválit.

Kristýna Vanešová, Žlutice:
Dlouho jsem hledala prostředek usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně takový je toto 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Ocenila jsem jeho účinky, které se dostavilyskoro okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i mladší osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité pomůcky. Všechno dopadlo celkem klidně a okamžitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Valerie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aleš P: 110 % spokojenost

Šimon C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktor H: 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt