12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková gumová srdíčka želírovaná pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých grepů, jablek, pomerančů, citrónů, višní a černého rybízu, dobarvená čistě přírodním barvivem, dochucená jedinečným extraktem z dýně, mořských řas, šafránu a bezinek a doslazená pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Kukuřičný sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), kukuřičný škrob*, koncentrát ovocné šťávy* (4%): grapefruit* (0,69%), jablko* (0,69%), višeň* (0,69%), čer. rybíz* (0,69%), citrón* (0,62%), pomeranč* (0,62%), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), želírovací činidlo (pektin), regulátor kyselosti (citrát sodný), ovocné barvivo a rostlinné extrakty (dýně*, jablko*, řasa, světlice barvířská, bezinky*), přírodní aroma, uvolňování látky (slunečnicový olej, karnaubský vosk). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84 g, (z toho cukr: 52 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.3 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Michael Březný, Pšov:
Měl jsem obavy z používání 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g, které se ukázaly jako liché. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše lehce a v naprosté pohodě. Mohu každému klidně poradit. Práce s 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g byla pro mě hračkou a srandou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Leták na 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g mluví úplnou pravdu.

Hana Kukulová, Závada:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená ženská, která bude ostatním jenom na obtíž. Když jsem našla, že existuje 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g, který mi reálně může pomoci, nečekala jsem. Teď můžu bez strachu říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co chci a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá šťastnou také mě.

Marie Rapčanová, Lichkov:
Tento 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Linda Zajícová, Horní Kozolupy:
12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g mi vskutku pomohl vyřešit problém, který mou osobu již delší dobu štval. Díky němu jsem energičtější a mám mnohem pozitivnější mysl. To samozřejmě chválí především kamarádi. Volný čas se nám díky 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g daří prožívat skutečně bez kompromisů. Až s vyzkoušením produktu si užívám život a jsem moc šťastná. 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g je skvělá investice do vaší pohody.

Jáchym Struška, Srbice:
Při nákupu jsem strávil hodně hodin hledáním informací a srovnáváním různých kombinací. Z mého přehledu mi 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g vyšel jako nejlepší, a tak volba padla zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po jeho vyzkoušení. 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g disponuje skvělým výkonem i nadprůměrným zpracováním. Jestli chcete spolehlivého kamaráda, 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g je vynikajícím kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Michael B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jana V: nemá chybu

Kateřina J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktorie S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumová srdíčka s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt