12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní agarem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých malin, jablek, citrónů a černého rybízu, dobarvené čistě přírodním barvivem, dochucené jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas, šafránu a černého bezu, doslazené pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, ovocná šťávy-koncentrát* (3,49%): citron* (1,29%), malina* (0,92%), jablka* (0,76%), černý rybíz* (0,52%), želírovací činidlo agar, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (kurkuma*, řasa*, světlice barvířská*, černý bez*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1458 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 85 g, (z toho cukr: 72 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Veronika Mošková, Komařice:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g na počkání chválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho podobného nahledala, takže děvčata nemudrujte se a jistě otestujte. Navíc, zaslání je zdarma.

Denisa Personová, Tisová:
O 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily tři ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Zásilka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Šimon Ficker, Letiny:
Musím vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Petra Kutnerová, Borek:
Jsem spokojená. 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g byl opravdu bleskově doručen k mé celkové radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám hodně rychle a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o okamžité dodání balíčku a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Aleš O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tobiáš K: Přišlo to celkem rychle

Karolína : dobré

Zdeněk S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Josef H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt