12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč Ověřit dostupnost

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní agarem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých malin, jablek, citrónů a černého rybízu, dobarvené čistě přírodním barvivem, dochucené jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas, šafránu a černého bezu, doslazené pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, ovocná šťávy-koncentrát* (3,49%): citron* (1,29%), malina* (0,92%), jablka* (0,76%), černý rybíz* (0,52%), želírovací činidlo agar, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (kurkuma*, řasa*, světlice barvířská*, černý bez*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1458 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 85 g, (z toho cukr: 72 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Jana Maderová, Mlázovice:
Na tady tom 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně návod je poměrně přehledný.

Petra Wenclová, Vémyslice:
12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i většina uživatelů hodnotíme jako výhodu malou energetickou náročnost, široké spektrum příslušenství, tichý chod. Co ale chyběl, byl návod na použití v českém jazyce, a specifické komponenty nelze vyměnit. Přesto celkově hodnotím kladně.

Sabina Řehounková, Štichovice:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Julie Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Miroslav E: Jsem ráda, že to mám

Jonáš K: 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt