12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč Ověřit dostupnost

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní agarem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých malin, jablek, citrónů a černého rybízu, dobarvené čistě přírodním barvivem, dochucené jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas, šafránu a černého bezu, doslazené pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, ovocná šťávy-koncentrát* (3,49%): citron* (1,29%), malina* (0,92%), jablka* (0,76%), černý rybíz* (0,52%), želírovací činidlo agar, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (kurkuma*, řasa*, světlice barvířská*, černý bez*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1458 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 85 g, (z toho cukr: 72 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Jana Maderová, Mlázovice:
Na tomto 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g se mi líbí veselá škála různého ovládání, i když nastavení je poněkud složité a musel mi poradit sousedův dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě skryté. Nicméně návod je poměrně čitelný.

Petra Wenclová, Vémyslice:
12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jsem si pořídila na tomto webu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme jako plus malou spotřebu, široké spektrum příslušenství, spolehlivý chod. Co ale nebylo k nalezení, byl manuál na používání v rodném jazyce, a určité komponenty není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím kladně.

Sabina Řehounková, Štichovice:
Dlouho jsem váhala mezi touto 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla opravdu milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Gabriela L: nemá chybu

Rozálie H: dobré

Lucie N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Dominik B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt