12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní agarem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých malin, jablek, citrónů a černého rybízu, dobarvené čistě přírodním barvivem, dochucené jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas, šafránu a černého bezu, doslazené pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, ovocná šťávy-koncentrát* (3,49%): citron* (1,29%), malina* (0,92%), jablka* (0,76%), černý rybíz* (0,52%), želírovací činidlo agar, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (kurkuma*, řasa*, světlice barvířská*, černý bez*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1458 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 85 g, (z toho cukr: 72 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Kamila Borlová, Kelč:
12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i většina lidí hodnotíme pozitivně zanedbatelnou energetickou náročnost, dobré příslušenství, spolehlivý chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl návod na použití v mateřštině, a specifické díly nelze vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím kladně.

Anna Najbrtová, Pravy:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení zboží. Profesionální. 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně navracet a objednávat dále.

Kryštof Jiřikovský, Dobré Pole:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření barvy. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bibo a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

Zuzana Palisová, Vojslavice:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g a hezky mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Matyáš Klimovič, Uhlířská Lhota:
Hledal jsem nějaké další informace k 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g a vše mi bylo hezky a odborně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl příjemný bonus a navíc výrobek byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Patrik F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura S: dobré

Linda H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristián C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol : Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumoví medvídci Ovoce, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt