12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní jablečným pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých jablek, citrónů, pomerančů, ananasu, malin a černého rybízu, doplnění jedinečným extraktem z mořských řas, šafránu, kurkumy a černého bezu, dobarvení čistě přírodním barvivem a doslazení pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, právě naopak, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Kukuřičný sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), želírovací činidlo (pektin), koncentrát ovocné šťávy* (3,9%): jablko* (0,96%), pomeranč* (0,83%), citron* (0.54 %), čer. rybíz* (0,53%), malina* (0,52%), ananas* (0,52%); regulátor kyselosti (kyselina citronová, citronan vápenatý), přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (řasa, světlice barvířská, kurkuma*, bezový květ*), uvolňovací činidla (slunečnicový olej, karnaubský vosk). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1365 kJ (322 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 57 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.9 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Miroslav Kamen, Karlín:
Nejprve chci vyzdvihnout opravdu hezký vzhled, potom také úžasný výkon 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Dá se užít pro více funkcí, ale bacha je hodně křehký. Dceři se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl změněn tenhle krásný design. Je opravdu užitečný a poměrně tichý.

Marek Tomša, Miroslavské Knínice:
Na základě popisného textu a desítek zkušeností, jsem si 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g pořídil v tomto e-shopu. Líbil se mi web, jak jasně, a zároveň komplexně měl vypracovanou nabídku. Vše probíhalo v pořádku až do výběru platby.

Linda Miklušová, Slezské Pavlovice:
Mám 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g již měsíc a stále jsem nadšená

Eva Kudělková, Křečovice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Emma Opršálová, Brníčko:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si v eshopu objednáme víc věcí v rámci jednoho nákupu, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy vyhlídla z nabídky právě tento 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g, jelikož se mi nic jiného nelíbilo. Ovšem byla to velmi skvělá volba. Příliš jsem od něj nechtěla, ale jsem nadšená. Bezkonkurenční kvalita, bleskové doručení, přijatelná cena, jedním slovem pecka!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Pavel T: Přišlo to celkem rychle

Zuzana K: Ideální k osmnáctinám :)

Nela O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tobiáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt