12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní jablečným pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých jablek, citrónů, pomerančů, ananasu, malin a černého rybízu, doplnění jedinečným extraktem z mořských řas, šafránu, kurkumy a černého bezu, dobarvení čistě přírodním barvivem a doslazení pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, právě naopak, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Kukuřičný sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), želírovací činidlo (pektin), koncentrát ovocné šťávy* (3,9%): jablko* (0,96%), pomeranč* (0,83%), citron* (0.54 %), čer. rybíz* (0,53%), malina* (0,52%), ananas* (0,52%); regulátor kyselosti (kyselina citronová, citronan vápenatý), přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (řasa, světlice barvířská, kurkuma*, bezový květ*), uvolňovací činidla (slunečnicový olej, karnaubský vosk). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1365 kJ (322 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 57 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.9 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Kristián Röhrich, Osová Bítýška:
Nejdřív jsem přemýšlel na podobným typem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Je jednoduše funkční. Po vzhledové stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí jednoduchý design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou doma často půjčovat.

Sofie Švajgrová, Líbeznice:
Tento 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g u této společnosti bych se rozhodně nebála ještě jednou objednat. Oceňuji možnost napsání individuálních poznatků a navíc objednání jiných modelů. Materiál, cena, návod úplně bez chyby, pouze mě mírně nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít do 7 dní, se opozdil. A elektronický obchod se vymlouval na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho odeslali obratem, v den objednávky. Je to škoda.

Štěpán Prejza, Kváskovice:
Určitě to znáte, blíží se několikáté výročí a nevíte si rady s tím, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s chlapy v hospůdce, protože jsem byl zcela bez kreativity, a kámoši mi doporučili, ať objednám 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Že se mi jejich tip fakt líbil, tudíž jsem ho obratem koupil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla absolutně šťastná, pěla ódy, jak má bezchybného muže a večer jsme si skutečně užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Sebastian R: 110 % spokojenost

Lukáš D: tak jsem to dostala aje to super

Johana N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kateřina R: já jsem to prostě chtěla

Ema B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt