12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč Ověřit dostupnost

Jedineční bezlepkoví gumoví medvídci želírovaní jablečným pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých jablek, citrónů, pomerančů, ananasu, malin a černého rybízu, doplnění jedinečným extraktem z mořských řas, šafránu, kurkumy a černého bezu, dobarvení čistě přírodním barvivem a doslazení pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představují jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, právě naopak, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Kukuřičný sirup*, třtinový cukr* (nerafinovaný), želírovací činidlo (pektin), koncentrát ovocné šťávy* (3,9%): jablko* (0,96%), pomeranč* (0,83%), citron* (0.54 %), čer. rybíz* (0,53%), malina* (0,52%), ananas* (0,52%); regulátor kyselosti (kyselina citronová, citronan vápenatý), přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (řasa, světlice barvířská, kurkuma*, bezový květ*), uvolňovací činidla (slunečnicový olej, karnaubský vosk). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1365 kJ (322 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 57 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.9 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Viktorie Ferusová, Tmaň:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Profesionální. 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně vracet a nakupovat opakovaně.

Laura Matýsová, Chuderov:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g a dobré zabalení zboží, aby zboží nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

Anežka Kakáčová, Dolní Podluží:
Když jsem objevila inzerát na 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g dlouho jsem neváhala a okamžitě objednala. Dodání bylo v blízké době a já jsem začala okamžitě používat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila kamarádům, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

Kateřina Drášilová, Lipová:
Řekl bych, že 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve vazbě na to, co za ni teda získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomhle ohledu mě 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g více než potěšil a chci ho každému poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Miroslav Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián M: tak jsem to dostala aje to super

Nikola Š: nemá chybu

Natálie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jakub B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumový medvídci s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt