12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný bezlepkový gumový mix želírovaný agarem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých malin, jablek, citrónů a černého rybízu, dobarvený čistě přírodním barvivem, dochucený jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas, šafránu a černého bezu, doslazený pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představuje jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, ovocné šťávy-koncentrát* (3,52%): citrón* (1,15%), maliny* (0,94%), jablka* (0,92%), černý rybíz* (0,51%), želírovací činidlo (agar), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (řasa*, světlice barvířská*, kurkuma*, bezový květ*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1458 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 85 g, (z toho cukr: 72 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

Michael Kuchtík, Boseň:
Poptával jsem pro známé velmi kvalitní 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g s ohledem na využití a odolnost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem poptával. Kromě kvality a nejlevnějších cen také milé a ochotné jednání. 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g přišel poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Kryštof Korčík, Slavičky:
Činnost této 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Alžběta Brašnová, Ražice:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

Jáchym K: Přišlo to celkem rychle

Matouš H: Celkem jsem spokojený.

Barbora P: Tento 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sabina B: děda je z dárku je nadšený

Rozálie I: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumový mix Ovoce, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt