12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 857 Kč
Naše cena: 571 Kč

Jedinečný bezlepkový gumový mix želírovaný pektinem, z koncentrátu ovocných šťáv z čerstvých jablek, ananasu, pomerančů, citrónů, ostružin, višní a černého rybízu, dobarvený čistě přírodním barvivem, dochucený jedinečným extraktem z kurkumy, mořských řas a bezinek a doslazený pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a kukuřičným sirupem, představuje jedinečnou ovocně lahodnou gumovou pochoutku plnou vitamínů a oproštěnou jakýchkoliv látek neprospívajících lidskému zdraví, do které se rychle zamilují nejen Vaši nejmenší, kterým tak dopřejete zdravé mlsání plné vitamínů. Složení: Třtinový cukr* (nerafinovaný), kukuřičný sirup*, kukuřičný škrob*, koncentrát ovocné šťávy* (2,9%): citron* (0,81%), jablko* (0,65%), ostružiny* (0,62%), černý rybíz* (0,34%), višeň* (0,19%), ananas* (0,19%), pomeranč* (0,1%); regulátor kyselosti (kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina jablečná, citrát vápenatý, citrát sodný), želírovací činidlo (pektin, agar agar), přírodní aroma, ovocné barvivo a rostlinné extrakty (kurkuma*, řasa, světlicový olej, bezinky*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1459 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84.7 g, (z toho cukr: 66.7 g), Tuky: 0.03 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.22 g, Bílkoviny: 0.23 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

Sára Kárníková, Drásov:
Vybrat si ten ideální výrobek bývá velmi složité. Nabízí se totiž velká paleta rozdílných typů. Já jsem si zvolila 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g a svého rozhodnutí vážně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi můj úsudek jen potvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych nikdy neměnila. 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g jsem z toho důvodu doporučila současně také všem svým přátelům. A ráda bych o něm tímto způsobem řekla i zákazníkům.

Julie Saidlová, Drahotín:
12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g mi poradila matka jako šikovný prostředek, který výborně chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem nic složitě shánět. Stačilo podívat na webové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

Zuzana Pukyová, Jedovnice:
Tento 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g je popravdě báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového koupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to utratila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ono zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

Kryštof V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Miroslav M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna H: nemá chybu

Sebastian K: Přišlo to celkem rychle

Nikol H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Ökovital Bio Gumový mix s pektinem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt