12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkový nápoj makadamový, připravený z jedinečných makadamových ořechů, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou oříškovou delikatesu, plnou výrazně ořechové, krémové chuti a prvotřídní kvality, vhodné nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako unikátní alternativa klasického mléka s velice širokým použitím a jedinečnou chutí. Ideální nápoj k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti, ale i na originální dochucení kávy či čaje. Složení: Voda, ořechy makadamy* (4%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 173 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Julie Dedičová, Závada:
O 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily nějaké ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml lehce našla. Rozmýšlela jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Zásilka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Anna Lapešová, Jeníkovice:
Co víc chtít, než jenom dokonalý 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Neustálé používání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Daniela Kleknerová, Protivanov:
Měsíce jsem porovnávala tyto dva 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Největšími pozitivy tohoto zboží jsou, že mají český manuál, poměrně dobře je možné je rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní komponenty, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem i nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo souvislost. Dále to byly: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost použít více variant, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

Alena Skalová, Nezabylice:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Eva Pernikářová, Linhartice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml perfektní. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to perfektní rámus, a co se týče funkčnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto nízkou cenu opět dala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Tomáš D: funkční výrobek

Patrik B: je to fajné

Jana N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jiří L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt