12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkový nápoj makadamový, připravený z jedinečných makadamových ořechů, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou oříškovou delikatesu, plnou výrazně ořechové, krémové chuti a prvotřídní kvality, vhodné nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako unikátní alternativa klasického mléka s velice širokým použitím a jedinečnou chutí. Ideální nápoj k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti, ale i na originální dochucení kávy či čaje. Složení: Voda, ořechy makadamy* (4%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 173 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Julie Dedičová, Závada:
O 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v obchodu o něm mluvily dvě ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jen chvíli a v mžiku byla objednávka vyplněná. Zásilka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Anna Lapešová, Jeníkovice:
Co dalšího si přát, než jenom luxusní 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml, kdyby takových bylo víc, hned by se krásně žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Každodenní používání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Daniela Kleknerová, Protivanov:
Dlouhou dobu jsem srovnávala tyto dva 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Velkými výhodami daného zboží jsou, že mají český manuál, docela dobře je lze demontovat, vyčistit, dají se pořídit náhradní součástky, má ideální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem i negativa. Prvně to byla doprava, i když to se zakoupeným zbožím to nesouviselo. Mimo jiné šlo o: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost použít většího množství typů, větší spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Alena Skalová, Nezabylice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Eva Pernikářová, Linhartice:
Věřím, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týče funkčnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto nízkou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Viktorie Ž: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie L: dobré

Radim Š: tak jsem to dostala aje to super

Radim C: funkční výrobek

Klára S: Tento 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt