12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 927 Kč
Naše cena: 618 Kč

Unikátní bezlepkový nápoj makadamový, připravený z jedinečných makadamových ořechů, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou oříškovou delikatesu, plnou výrazně ořechové, krémové chuti a prvotřídní kvality, vhodné nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako unikátní alternativa klasického mléka s velice širokým použitím a jedinečnou chutí. Ideální nápoj k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti, ale i na originální dochucení kávy či čaje. Složení: Voda, ořechy makadamy* (4%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 173 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.11 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Oliver Nátr, Bohy:
12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml byl doručen ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel dle nabídky, měl 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml přijít v dárkové krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem musel, ale i navzdory tomu domluva byla pohodová. Omluvili se mi a obratem mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, je nabídka dopravců. Prodejce preferuje jedinou společnost, která si účtuje balné. Další korunky nad rámec ceny zboží.

Hana Gumanová, Malá Losenice:
Ze začátku jsem s 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml jsem však asi po třech dnech zaslala zpět a během pár dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá rodina, možná přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem pěkně skončilo a moje špatná zkušenost se změnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím obsluhu obchodu.

Marie Kněbortová, Roubanina:
Týdny hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Pořád jsem nemohla najít. Až do momentu, než jsem konečně objevila 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Nyní již konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co se od něj čeká.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

hodnocení 5/5 od 73 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Nikola K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michael L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tadeáš : tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z makadamových ořechů, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt