12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč

Jedinečný bezlepkový nápoj z pražených kešu oříšků, slazený pouze agávovým sirupem, prvotřídní kvality a jedinečné, pražením zvýrazněné, oříškové chuti, představuje lahodnou kešu delikatesu, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasického mléka. Ideální na přípravu lahodných müsli, kaší, originálních omáček a pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie, či k přímé konzumaci pro unikátní, zdraví přínosné, chuťové potěšení, kdykoliv během dne.Složení: Voda, pražené kešu* (6%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 148 kJ (36 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.9 g, Sůl: 0.13 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Lukáš Hulan, Počedělice:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml a bleskové dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po delší nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá rámus. Milenka oceňuje designové zpracování a lehké používání. Doporučuji.

Tereza Šimerdová, Chodouny:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. I když byla udána sedmi denní dodací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a funguje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Vojtěch Šestořád, Horní Meziříčko:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml doma.

Radim Hověžák, Zaječov:
Nejprv chci upřednostnit opravdu hezký vzhled, dále také skvělý výkon 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Dá se užít pro více funkcí, ale bacha je hrozně křehký. Sestře se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškozen tenhle hezký vzhled. Je opravdu užitečný a celkem tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Patrik P: tak jsem to dostala aje to super

Adéla T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikolas N: 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt