12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný bezlepkový nápoj z pražených kešu oříšků, slazený pouze agávovým sirupem, prvotřídní kvality a jedinečné, pražením zvýrazněné, oříškové chuti, představuje lahodnou kešu delikatesu, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasického mléka. Ideální na přípravu lahodných müsli, kaší, originálních omáček a pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie, či k přímé konzumaci pro unikátní, zdraví přínosné, chuťové potěšení, kdykoliv během dne.Složení: Voda, pražené kešu* (6%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 148 kJ (36 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.9 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Adam Cieślar, Oseček:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem perfektní reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Anna Pyšková, Spojil:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Jan Rajzl, Kalhov:
Před časem jsem objevil katalog 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml, kde jsem si o něm dohledal podrobnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a také šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal blbě. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Michael O: je to fajné

Rozálie P: nemá chybu

Kamila D: děda je z dárku je nadšený

Dominik F: tak jsem to dostala aje to super

Tereza D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt