12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 927 Kč
Naše cena: 618 Kč

Jedinečný bezlepkový nápoj z pražených kešu oříšků, slazený pouze agávovým sirupem, prvotřídní kvality a jedinečné, pražením zvýrazněné, oříškové chuti, představuje lahodnou kešu delikatesu, vhodnou nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasického mléka. Ideální na přípravu lahodných müsli, kaší, originálních omáček a pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie, či k přímé konzumaci pro unikátní, zdraví přínosné, chuťové potěšení, kdykoliv během dne.Složení: Voda, pražené kešu* (6%), agáve sirup* (3,5%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 148 kJ (36 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.9 g, Sůl: 0.13 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Vít Trůbl, Údlice:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou energii. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml má v koupelně také a pochválila ho i maminka.

Sabina Tálská, Vrbátky:
Já sama nemám s 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml své bližší zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Zvolila jsem ho hlavně z důvodu, že měl na internetu opravdu kladné názory a protože spousta sousedek se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla na začátku mírně rozpačitá, si ho teď velmi chválí. Vždy, když k ní přijedu, tak o produktu hovoří a je vážně nadšená.

Eliška Baudisová, Hlavečník:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být vždy.

Jiří Michejda, Doubravník:
Jako novicovi mi strčili do ruky 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal znovu tento 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Daniel : 110 % spokojenost

Jana F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Klára P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Nápoj z pražených kešu, 500ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt