12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1269 Kč
Naše cena: 846 Kč

Klasický bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj, zcela bez cukru, s vysokým obsahem čerstvého kokosového mléka a prvotřídní evropské rýže, představuje výjimečné kokosové potěšení, ideální jako lahodná alternativa klasickému ochucenému mléku nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Voda, evropská rýže* (17%), kokosové mléko* (4%), mořská sůl*, přírodní kokosové aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 253 kJ (60 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.5 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Jan Maňkoš, Rabí:
12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l mám asi tři dni. Zatím jej zkouším, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé negativní recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba zcela opačně. Visuálně působí luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností vybral zcela tu nejlepší.

Andrea Kopánková, Okřesaneč:
Za tento 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l uděluji velký palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

Matěj Kortus, Libotov:
Hledal jsem určité další informace k 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l a vše mi bylo hezky a příjemně řečeno. Už to mne upozornilo, že si produkt určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc produkt byl za hodně nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Petra Gintarová, Brodek u Přerova:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes web. Byla jsem se na 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Linda M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea V: Ideální k osmnáctinám :)

Adam D: funkční výrobek

Viktorie R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt