12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1395 Kč
Naše cena: 930 Kč

Klasický bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj, zcela bez cukru, s vysokým obsahem čerstvého kokosového mléka a prvotřídní evropské rýže, představuje výjimečné kokosové potěšení, ideální jako lahodná alternativa klasickému ochucenému mléku nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Voda, evropská rýže* (17%), kokosové mléko* (4%), mořská sůl*, přírodní kokosové aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 253 kJ (60 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.5 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Michaela Beilová, Chanovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Patrik Halák, Skalička:
Na tento model jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a kvalitu zpracování. V tomto obchodě neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Kristýna Ligmajerová, Mutěnín:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale chci říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Richard Krajči, Zbečno:
Povídá se, že dobré zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Vyjímečnost za normální cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé doručení do postele, splňuje předpokládané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Michaela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver V: Jsem ráda, že to mám

Veronika P: děda je z dárku je nadšený

Viktor M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt