12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1395 Kč
Naše cena: 930 Kč Ověřit dostupnost

Klasický bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj, zcela bez cukru, s vysokým obsahem čerstvého kokosového mléka a prvotřídní evropské rýže, představuje výjimečné kokosové potěšení, ideální jako lahodná alternativa klasickému ochucenému mléku nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně k přímé konzumaci, do müsli, kaší, pudinků a rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Voda, evropská rýže* (17%), kokosové mléko* (4%), mořská sůl*, přírodní kokosové aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 253 kJ (60 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.5 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Vanesa Orthová, Vidice:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou informace o 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Váhala jsem, jestli si jej mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po pár dnech, kdy jsem 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. opravdu doporučuji.

Samuel Rulf, Velemyšleves:
12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem tudíž hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem doručovatelka a předala mi můj 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej objednal pohodlně u tabletu. Perfektní služba.

Michael Grundman, Batňovice:
Nedávno jsem našel katalog 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a zároveň šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l.

Marek Ponec, Makotřasy:
Daný 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Z toho důvodu jsem se obrátil internetový obchod, který prodával tento 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l, doladil jsem s nimi vše podstatné a především datum, místo dodání. Spolupráce byla vskutku profesionální, blesková. Cena nehrála roli, navzdory tomu, že vím, že by se 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l dal objednat levněji. Byl to případ, kdy je důležitější služba, než 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Firma nezklamala, dokonce poslala upomínkový předmět a z moji nastávající se stala manželka. Opravdu doporučuji tuto firmu.

Laura Rohlederová, Habřina:
12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l splňuje všechny vlastnosti reklamované v reklamě. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz ve dne neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Štěpán K: Přišlo to celkem rychle

Jana S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sára G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda K: Tento 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Patrik Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Rýžovo-kokosový nápoj, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt