12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 953 Kč
Naše cena: 635 Kč

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum* (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 188 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Vanesa Sitková, Hněvčeves:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l nikdy neobjednala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Lukáš Talman, Lázně Toušeň:
Nejdřív jsem koukal na jiným typem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Je hezky funkční. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí jednoduchý design a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou na zahradě neustále brát.

Adéla Tvrdková, Broumy:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s přítelem vybírali vhodný 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme maximální kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Tereza : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana W: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jonáš B: funkční výrobek

Vanesa H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt