12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 866 Kč
Naše cena: 577 Kč

Klasický sójový nápoj s vápníkem, zcela bez lepku, slazený pouze jablečnou šťávou a obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, představuje lahodnou, jemně slazenou, rostlinnou alternativu klasickému mléku, vhodnou nejen pro celialiky a vegany, ale i do každé zdravé domácnosti, kde rádi ocení malou přestávku od klasického mléka. Ideální přísada na pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie, do müsli a kaší či na dochucení šálku kávy či čaje. Složení: Voda, loupané sójové boby* (7,2%), koncentrovaný jablečný džus*, mořská řasa Lithothamnium calcareum* (0,4%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 188 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.15 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Tereza Goláňová, Samšín:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tuto 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Nikolas Voznička, Krhová:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

Petra Střebovská, Vlksice:
Každodenní stres, únava a spousta trápení. I já jsem na tom byla podobně. Každému, koho štve podobné trápení, bych tímto způsobem s potěšením vzkázala, že existuje klíč. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Váš život změní 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Pomůže vám účinným způsobem opět získat ztracenou rovnováhu. Chcete-li se jednoduše cítit plní síly, mějte na paměti, že vše držíte pouze ve svých rukou. S objednávkou produktu bych už neváhala, vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Gabriela B: nemá chybu

Filip H: 110 % spokojenost

Vojtěch P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michaela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vít T: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Provamel Bio Sójový nápoj Vápník, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt