12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná citrónová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a jemně citrónové, sladké chuti, představuje jedinečnou, zdravou, citrónovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, citronová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1363 kJ (321 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 77 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Jakub Molčan, Krásný Dvůr:
Nejprve chci vyzdvihnout zcela osobitý design, dále také skvělý výkon 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Dá se použít pro několik věcí, ale bacha je převelice křehký. Sestře se převrátil€obrátil na stole a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle krásný design. Je opravdu výkonný a poměrně osobitý.

Petr Schleis, Kamenné Žehrovice:
Dobrý obchod. Oceňuji především to, že 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g vypadá už na pohled kvalitně a je za nízkou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním lidem. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a dalšímu nepěknému zacházení. Za mě určitě jednoznačná volba.

Sabina Zelníčková, Staré Hodějovice:
Pořídila jsem si u vás 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Michaela Nemčoková, Chaloupky:
12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jsem obdržela k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Viktorie Foltinová, Kornatice:
Měsíce jsem váhala nad tím, který výrobek by pro mě mohl být ideálním řešením. Otestovala Pořídila jsem jich množství. Až teď, když jsem narazila na 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jsem ale věděla, že jsem v cílí. Propadla jsem mu na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými funkcemi mi 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g plně vyhovuje, zvládá cokoliv, co od něho potřebuji. Jenom mi ho někdy zkonfiskuje můj muž.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Ondřej F: funkční výrobek

Sára S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna P: já jsem to prostě chtěla

Magdaléna P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zdeněk Ž: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt