12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná citrónová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a jemně citrónové, sladké chuti, představuje jedinečnou, zdravou, citrónovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, citronová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1363 kJ (321 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 77 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Miroslav Piechaczek, Albrechtice v Jizerských horách:
Doporučil mi ho kamarád. Prý 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno zaslat až do kanceláře. A chci uznat, že rozhodně nelituji.

Štěpán Švenda, ČESKÉ BUDĚJOVICE:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g otestoval a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Nela Abrtová, Turnov:
12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Dokonce i mojí dceru baví tento 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g používat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

Vojtěch Ilnický, Sedliště:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner shlédl na webu, a jelikož cena byla levná, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli zvolit 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g vhodný rovnou pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Marie V: dobré

Kristýna P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karel D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Filip Š: funkční výrobek

Petra T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt