12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná citrónová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a jemně citrónové, sladké chuti, představuje jedinečnou, zdravou, citrónovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, citronová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1363 kJ (321 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 77 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Jakub Molčan, Krásný Dvůr:
Nejprve chci upřednostnit opravdu krásný design, dále také skvělý výkon 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Dá se využít pro několik věcí, ale pozor je hodně mačkavý. Dceři se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezhoršilo, jen byl změněn tento krásný vzhled. Je teda výkonný a celkem klidný.

Petr Schleis, Kamenné Žehrovice:
Spolehlivý eshop. Vážím si především to, že 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou přijít vhod i normálním lidem. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nehezkému používání. Za mě jasně přímá volba.

Sabina Zelníčková, Staré Hodějovice:
objednala jsem si u vás 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Michaela Nemčoková, Chaloupky:
12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jsem dostala k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka dříve často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Viktorie Foltinová, Kornatice:
Týdny jsem přemýšlela o tom, který produkt by pro mě mohl být nejpřínosnější. Otestovala Pořídila jsem jich celou řadu. Až nyní, když jsem našla 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jsem ovšem byla jistá, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými vlastnostmi mi 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g plně vyhovuje, umí vše, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho čas od času zkonfiskuje můj přítel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Lucie K: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zuzana P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sabina D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Václav K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt