12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 900 Kč
Naše cena: 600 Kč

Jedinečná citrónová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a jemně citrónové, sladké chuti, představuje jedinečnou, zdravou, citrónovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, citronová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1363 kJ (321 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 77 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Marek Matiáš, Dýšina:
Zkusili jste toho už nepočítaně a jste zklamaní? Žádný 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g ale vašim kritériím nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu ubrat z požadavků. Poradím vám. Otestujte tak jako já 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Až produkt bez kompromisů splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj úplně vedle. V momentě, kdy doslouží, hned si zakoupím nový.

Andrea Bušková, Hostěrádky-Rešov:
Jako starší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na rady kohokoliv znalejšího a na recenze, které si model získal u dalších uživatelů. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g užívám už dva týdnů a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat hodně seriózní jednání ze strany obchodu.

Vanesa Vaškůjová, Kosova Hora:
Přála jsem si udělat radost a pořídila si u vás 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g mne oslovil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět pořídím další. Moc děkuji.

Patrik Fenyk, Horní Bečva:
Ve srovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g lepší hodnocení a je o sto Kč výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Daniel M: funkční výrobek

Matěj S: Přišlo to celkem rychle

Barbora J: Tento 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matyáš Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt