12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 990 Kč
Naše cena: 660 Kč

Jedinečná citrónová kůra naložená v kukuřičném sirupu, prvotřídní kvality a jemně citrónové, sladké chuti, představuje jedinečnou, zdravou, citrónovou přísadu na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Kukuřičný sirup*, citronová kůra* (30%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1363 kJ (321 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78 g, (z toho cukr: 77 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Adam Papcun, Černíky:
12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g, který jsem hledal, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem nadšen z rozsáhlé nabídky. Průběh nákupu mne přesvědčil o spolehlivosti této firmy. Z toho důvodu mohu doporučit spotřebitelům, kteří hledají kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným negativem je asi jako všude, doba dodání.

Kateřina Faltynková, Meclov:
Přiznám se, že k nákupům přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento eshop nejdříve prověřila a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do pár dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani pár dni. 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g dorazil v dobrém stavu. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Nikolas Rychta, Mokré:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Jan M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Johana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matyáš : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Veronika T: děda je z dárku je nadšený

David M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Citrónová kůra v sirupu, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt