12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1071 Kč
Naše cena: 714 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%), lískovými ořechy pro jemnější chuť a pralinkovou náplní představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád tradičních chutí. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka během dne.Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, lískové ořechy (19,70%), třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2382 kJ (573 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47.4 g, (z toho cukr: 44.3 g), Tuky: 38.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 5.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Sára Gardelková, Libice nad Doubravou:
12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Denis Frána, Jestřabí:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem banner shlédl na internetu, a jelikož cena byla levná, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli najít 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g vhodný rovnou pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Když bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

Emma Bojčuková, Dlouhá Ves:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tenhle 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g je opravdu vhodný, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít na zahradě každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Viktor Bačina, Postřelmov:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to celkem rád. Soused si pořídil tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Roman H: Celkem jsem spokojený.

Viktor V: 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristýna Č: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael B: je to fajné

Roman B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt