12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1071 Kč
Naše cena: 714 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%), lískovými ořechy pro jemnější chuť a pralinkovou náplní představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád tradičních chutí. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka během dne.Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, lískové ořechy (19,70%), třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2382 kJ (573 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47.4 g, (z toho cukr: 44.3 g), Tuky: 38.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 5.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Adam Kuběna, Drnek:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Štěpán Plank, Tuřice:
Tak tenhle 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g jsme si s tou mojí koupili do našeho společného bydlení. Nebudu lhát, partnerce se to moc nelíbilo, mockrát jsem si vyslechl, že je to zbytečně, že za výrovek jen vyhodíme peníze a bez užitku, máte to stejně, ne? Ale následně ho doručili, a co vás napadá, že bylo pak? Petra si ho přivlastnila, musel jsem si pořídit ještě jeden, protože fakt okamžitě změnila pohled na věc. Dneska už bychom se bez tak vynikající 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g neobešli.

Jáchym Zákoutský, Česká Kamenice:
Ve srovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g lepší hodnocení a je o dvě stě korun výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Tereza Zahradníková, Mladé Bříště:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g u sebe a spokojenost, klídek.

Julie Podepřelová, Třebčice:
12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g splňuje všechny vlastnosti uvedené v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz v noci neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Laura L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš S: Přišlo to celkem rychle

Karolína R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt