12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1071 Kč
Naše cena: 714 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%), lískovými ořechy pro jemnější chuť a pralinkovou náplní představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky kvalitních čokolád tradičních chutí. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka během dne.Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, lískové ořechy (19,70%), třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2382 kJ (573 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47.4 g, (z toho cukr: 44.3 g), Tuky: 38.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 5.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Adam Kuběna, Drnek:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a pořídím věc, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Štěpán Plank, Tuřice:
Tak tento 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g jsme si s tou mojí pořídili do našeho současného bydlení. Pravda, dámě se to moc nelíbilo, předem jsem si poslechl, že je to hloupost, že za věc jen vyhazujeme peníze a neposlouží nám, znáte to, ne? Ovšem poté ho doručil kurýr, a co tušíte, že následovalo? Týna propadla jeho kouzlu, byl jsem nucen si zakoupit druhý, protože vážně ihned změnila stanovisko. Nyní už bychom se bez tak vynikající 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g neobešli.

Jáchym Zákoutský, Česká Kamenice:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g lepší hodnocení a je o sto korun levnější... teda z mé strany spokojenost.

Tereza Zahradníková, Mladé Bříště:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g u sebe a spokojenost, klídek.

Julie Podepřelová, Třebčice:
12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g splňuje všechny vlastnosti napsané v popisu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz v noci neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Eva F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Martin S: 110 % spokojenost

Kristián M: 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Čokoláda pralinková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt