12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč

Jedinečné sušené fíky, původem z projektu německého biodynamického zemědělství v Turecku představují lahodné fíkové pochutnání plné typické svěží chuti čerstvého orientálního ovoce. Ideální jako nutričně plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, do müsli, jogurtů a na přípravu rozličných ovocných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1162 kJ (275 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 55.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.9 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Johana Šimánková, Sulice:
Vyzkoušela jsem už šest podobných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Klidně doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jasná výhra.

Šimon Krmášek, Miskovice:
Než jsem si zakoupil 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g, tak jsem si zavolal do eshopu jestli fakt mají 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g k odeslání. Byl jsem nervózní, ale bylo to zbytečné, zanedlouho mi doma zvonil pošťák. Blesková rychlost přepravy a dostupná cena.

Hana Višvaderová, Dražice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla moc pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

Tomáš Jarý, Hořice na Šumavě:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o bezproblémových a rychlých nákupech na netu. Chtěl jsem jeden určitý 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g a ten jsem tady objevil. Zakoupil a doufal, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Spolehlivé zaslání, rychlost, vstřícné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na internetu a já jen musím doporučit. Produkt je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Vanesa G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Valerie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra B: já jsem to prostě chtěla

Tomáš R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt