12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené fíky, původem z projektu německého biodynamického zemědělství v Turecku představují lahodné fíkové pochutnání plné typické svěží chuti čerstvého orientálního ovoce. Ideální jako nutričně plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, do müsli, jogurtů a na přípravu rozličných ovocných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1162 kJ (275 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 55.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.9 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Karel Vopálenský, Radhostice:
Každému bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v více případech pocházet z špatného používání. Tuto zkušenost měl náš soused, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g objednal. Mám ho už třetí měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Nikolas Sudek, Nezbavětice:
Protože jsem zákazník, který lpí na kvalitním zpracování, více než na ceně, zakoupil jsem si 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g právě zde. Než jsem to však udělal, obrátil jsem se na prodejce, abych se ujistil, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g odeslán ve vysoké kvalitě a obratem. Nicméně jsem však zjistil, že přestože mají uvedeno 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g dostupný, k dispozici nebyl. Navzdory tomu jsme našli řešení spokojenosti pro mě i eshop a obchod se povedl na výbornou.

Eliška Kremzová, Brloh:
Vybírala jsem dárek k svátku pro moji babičku. Měla jsem určitou ideu, ale nedokázala jsem vybrat to nejlepší. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi pomohli. Dostala jsem dobrý tip, za který jsem moc vděčná. 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g se tetě hodně líbil a dnes po několika týdnech je pořád hodně spokojená. Balík mi dorazil za tři dni, jak jsem chtěla, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

Aneta Šemelíková, Lubná:
Tento 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila rovnou čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Štěpán H: tak jsem to dostala aje to super

Vít V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Markéta H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eva R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt