12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené fíky, původem z projektu německého biodynamického zemědělství v Turecku představují lahodné fíkové pochutnání plné typické svěží chuti čerstvého orientálního ovoce. Ideální jako nutričně plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, do müsli, jogurtů a na přípravu rozličných ovocných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1162 kJ (275 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 55.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.9 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Karel Vopálenský, Radhostice:
Komukoliv bych doporučil, aby se drželi údajů v popisu 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v více případech vycházet z špatného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g objednal. Používám ho už sedmý týden a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

Nikolas Sudek, Nezbavětice:
Protože jsem zákazník, který lpí na kvalitě, více než na ceně, koupil jsem si 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g na tomto webu. Než jsem to ovšem udělal, kontaktoval jsem společnost, abych měl garanci, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g dodaný ve vysoké kvalitě a obratem. Nicméně jsem však získal informace, že i když mají uvedeno 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g dostupný, nebylo tak. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i eshop a obchod se vydařil na jedničku.

Eliška Kremzová, Brloh:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro moji tetu. Měla jsem určitou představu, ale neuměla jsem vybrat to nejlepší. hodný personál ve vašem e-shopu mi poradil. Dostala jsem dobrý tip, za který jsem hodně vděčná. 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g se matce hodně líbil a dnes po pár měsících je pořád hodně spokojená. Balík mi přišel za tři dni, jak jsem hledala, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Aneta Šemelíková, Lubná:
Tento 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Daniel P: tak jsem to dostala aje to super

Marie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda E: Je to dostatečné?

Marek B: Jsem ráda, že to mám

Nikol S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt