12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1961 Kč
Naše cena: 1307 Kč

Jedinečné sušené fíky, původem z projektu německého biodynamického zemědělství v Turecku představují lahodné fíkové pochutnání plné typické svěží chuti čerstvého orientálního ovoce. Ideální jako nutričně plnohodnotná svačinka kdykoliv během dne, do müsli, jogurtů a na přípravu rozličných ovocných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1162 kJ (275 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 55.1 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.9 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Tadeáš Poliak, Dolní Pohleď:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g, který jsem potřeboval pořídit. Zjistil jsem ukázkové reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Eliška Szurmanová, Krušovice:
Když jsem 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g poprvé uviděla a u něj takhle bezkonkurenční cenovku, tak jsem se skoro až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že produkt prověřím. Bylo to dobře, protože tahle věc dokonale překonala moje očekávání. Očekávala jsem nějaký blbost, ale dorazila mi opravdu kvalitní super věcička z kvalitního materiálu, kterou používám skoro pořád! Skvělá a velice výhodná koupě, stejných jsem doposud moc neměla.

Michal Kršík, Božičany:
12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g jsem si zakoupil hlavně proto, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, tudíž cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neočekával jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale prodejce mě velmi překvapil. Prvotřídní, praktická věcička. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem poté z vděku věnoval láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal opravdu ohromnou radost.

Štěpán Morbitzer, Budiměřice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na eshopech, oslovil mně váš 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Rozálie Kynzlová, Bystřice nad Pernštejnem:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g mě hodně zaujal. Jak se říká, první myšlenka, správná myšlenka! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Michaela B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael : 110 % spokojenost

Tobiáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Markéta B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Fíky, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt