12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (70%) představuje svou silnou hořko čokoládovou chutí klasickou volbu nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, třtinový cukr*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2351 kJ (567 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34.2 g, (z toho cukr: 29.3 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.2 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Jan Daniška, Dobříš:
Tak daný 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g jsme si s tou mojí zakoupili do našeho prvního bydlení. Bez vytáček, jí se to moc nezamlouvalo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to hloupost, že za to jen vyhodíme peníze a neposlouží nám, máte to stejně, ne? Ovšem poté ho přivezla pošta, a co vás napadá, že následovalo? Simona si ho přivlastnila, a nezbylo mi, než si koupit druhý, protože opravdu okamžitě změnila pohled na věc. V současnosti už bychom se bez tak skvělé 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g neobešli.

Anna Čišecká, Pětipsy:
Jako postarší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na recenze, které si model získal u dalších kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g užívám už tři dní a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také napsat hodně seriózní jednání ze strany eshopu.

Matěj Jugas, Hostomice:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g mám asi týden. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé negativní recenze se mi ani trochu nestaly, ba zcela opačně. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností vybral opravdu tu nejlepší.

Jaroslav Bakeš, Hrutov:
Vzhledem k tomu, že mi 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g vypověděl službu, byl jsem nucen zakoupit si nový. Rozdíl mezi kamenným a online obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné v ochotě. Navzdory tomu, že mi je milejší osobní setkání a možnost si 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g prozkoumat, pro jednou jsem jsem dal na službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto firmu doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Šimon M: je to fajné

Šárka C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea H: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kryštof P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 70%, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt