12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního bolivijského kakaa (85%) představuje svou silnou hořko čokoládovou chutí klasickou volbu nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2688 kJ (651 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.5 g, (z toho cukr: 15.2 g), Tuky: 58.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.9 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Samuel Krámský, Vlašim:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g chci napsat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, praktický a velice silný. Už při objednávání jsme s ženou ocenili perfektní jednání i kompletaci. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Jana Lamačková, Valdice:
U této firmy pořizuji zboží relativně často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je jen delší doba dodání a ostatní vedlejší náklady jako jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti levně, nezbude vám, než si počkat.

Nela Paluchníková, Nová Lhota:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si produkty v normálním krámě. Navíc výběr je velice malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - dáma pohovořila, z čeho se 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g skládá, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doručení je kapitola o jiném povídání.

Roman Papánek, Bory:
Dobrý 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je tradiční a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g mají vydařené použitelnost, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny používání. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Valerie B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila K: dobré

Karolína H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura I: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Barbora K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt