12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního bolivijského kakaa (85%) představuje svou silnou hořko čokoládovou chutí klasickou volbu nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2688 kJ (651 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.5 g, (z toho cukr: 15.2 g), Tuky: 58.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.9 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.025 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Matěj Jozefy, Běhařov:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g, nevěděl jsem, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak ohromen.

Roman Hervert, Libochovice:
Protože jsem zákazník, který lpí na kvalitním zpracování, více než na cenovce, zakoupil jsem si 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g na tomto webu. Než jsem to ale uskutečnil, kontaktoval jsem firmu, abych si byl jistý v tom, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g doručen ve vysoké kvalitě a přesném termínu. Bohužel jsem následně zjistil, že navzdory tomu je v popisku 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g k dispozici, k dispozici nebyl. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a obchod se vydařil na jedničku.

Jaroslav Józsa, Smrčná:
Já si obyčejně takové zboží neobjednávám, tohle dělá to má žena. Ale 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g byl výjimečný, ten jsem viděl na letáku a okamžitě jsem si byl jistý, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal ohromnou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto super věc a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g bych si nyní nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

Magdaléna Chobotová, Malá Skála:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Potkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým doručením produktu. Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g mne přesvědčil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Daniel Jůva, Bystřička:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých shopech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g pořídil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí domova a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balík, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Amálie M: já jsem to prostě chtěla

Sofie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana S: děda je z dárku je nadšený

Daniel K: je to fajné

Andrea G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt