12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního bolivijského kakaa (85%) představuje svou silnou hořko čokoládovou chutí klasickou volbu nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, kakaový prášek*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2688 kJ (651 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.5 g, (z toho cukr: 15.2 g), Tuky: 58.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.9 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Samuel Krámský, Vlašim:
Po více jak jednom roce zkoušení tohoto 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g musím napsat, že splňuje mé potřeby. Je funkční, praktický a velice silný. Již při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i zabudování. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel není.

Jana Lamačková, Valdice:
U této společnosti objednávám poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v České republice není velká nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g, jiný eshop již nehledám. Jejich mínusem je jen doba doručení a další vedlejší náklady jakož jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít kvalitu výhodně, nezbude vám, než si počkat.

Nela Paluchníková, Nová Lhota:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si produkty v normálním krámě. Navíc výběr je velice malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g skládá, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Roman Papánek, Bory:
Skvělá 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

hodnocení 5/5 od 69 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Sára Š: Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michaela G: děda je z dárku je nadšený

Martin F: je to fajné

Andrea M: nemá chybu

Filip K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda 85%, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt