12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 998 Kč
Naše cena: 665 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (60%) s příchutí čerstvého espressa představuje lahodnou pochoutku nejen pro všechny milovníky kávových čokolád. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, třtinový cukr krystal*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2325 kJ (559 kcal) na 100 g. Sacharidy: 44 g, (z toho cukr: 41.5 g), Tuky: 38.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 23.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

Kryštof Vodehnal, Hořešovice:
Když jsem objednával 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na kvalitu, funkčnost a termín doručení. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g doporučím kamarádům. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

Barbora Dosedělová, Těškov:
Nutně jsem chtěla tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g opravdu rychle zaslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je spokojený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Ondřej Pomeisl, Bořetín:
Dle popisu a mnoha zkušeností, jsem si 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g objednal na tomto webu. Líbil se mi eshop, jak přehledně, ale i precizně měl koncipovanou nabídku. Neobjevil se žádný problém až do úhrady v pokladně.

Ondřej Odermatt, Biskupice:
Dávám vždy přednost funkčnosti a nekladu důraz na styl. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g po dlouhou dobu a spolehlivě posloužil. Což tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g skutečně garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím velmi doporučit. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Jen buďte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka či přítelkyně.

Tereza Kontová, Všeradice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla moc mile spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

Natálie N: já jsem to prostě chtěla

Nikol R: nemá chybu

Radim K: 110 % spokojenost

Viktorie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš Z: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda Espresso, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt