12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%) celých kousků mandlí představuje unikátní křupavé pochutnání nejen pro všechny milovníky prvotřídních čokolád. Optimální jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, mandle* (10%)*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2388 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.4 g, (z toho cukr: 39.4 g), Tuky: 40.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.6 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Anežka Jetlebová, Chvalnov-Lísky:
Nejsem zvyklá objednávat na webu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g nabízeli za výhodnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem podlehla. A můžu napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model zaslán opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

Julie Šupčíková, Kbelnice:
Obdržela jsem 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kamarádka dala milý dárek.

Jaroslav Šitavanc, Oldřiš:
Než jsem si pořídil 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g, tak jsem kontaktoval prodejce zda opravdu mají 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g k odeslání. Byl jsem pesimistický, ale bezdůvodně, dva dny poté mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost přepravy a dostupná cena.

Kryštof Švacha, Neveklov:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a stoprocentní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a kvality obou. V závodním nasazení bych se bál o pevnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Gabriela J: děda je z dárku je nadšený

Lucie D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karolína Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sebastian P: Jsem ráda, že to mám

Karel Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt