12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%) celých kousků mandlí představuje unikátní křupavé pochutnání nejen pro všechny milovníky prvotřídních čokolád. Optimální jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, mandle* (10%)*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2388 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.4 g, (z toho cukr: 39.4 g), Tuky: 40.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.6 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Richard Hutr, Chlístovice:
Není mnoho takových kousků jako právě 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době rozhodně není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g dělá vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o pořízení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Viktorie Geblová, Příkosice:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat menší číslo.

Daniel Jakůbek, Bítovany:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před týdnem jsem objednával 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Amálie O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Pavel K: 110 % spokojenost

Linda L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marek P: tak jsem to dostala aje to super

David K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt