12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%) celých kousků mandlí představuje unikátní křupavé pochutnání nejen pro všechny milovníky prvotřídních čokolád. Optimální jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, mandle* (10%)*, třtinový cukr krystal*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2388 kJ (575 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.4 g, (z toho cukr: 39.4 g), Tuky: 40.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.6 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Emma Drážďanská, Chrast:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co chce nejen 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g, ale i eshop dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení výrobku, rychlost zaslání, vzhled výrobku a zásadní je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do tří dnů. Opravdu můžu jen doporučit!

Nikola Feiferová, Strakonice:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za nejlepší 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Kristýna Becková, Libchyně:
U této společnosti objednávám poměrně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že v České republice není velká nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g, jiný eshop již nehledám. Jejich mínusem je jenom termín dodání a další druhotné náklady jakož jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti za málo peněz, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Barbora K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vanesa V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jaroslav B: tak jsem to dostala aje to super

Nikola H: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš D: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s mandlemi, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt