12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (60%) s celými jádry lískových oříšků představuje lahodnou křupavou pochoutku pro každodenní spotřebu. Optimální malá svačinka.Složení: Lískové ořechy*, kakaové máslo*, kakaová hmota*, třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2470 kJ (595 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.7 g, (z toho cukr: 32.1 g), Tuky: 42.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.1 g, Bílkoviny: 8.9 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Kristián Vystavěl, Přibice:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Laura Palůchová, Olbramovice:
Já sama nemám s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g své dlouhodobé zkušenosti, koupila jsem ho pro maminku. Vybrala jsem ho hlavně proto, že měl na webu opravdu pozitivní názory a protože spousta kolegyň ho také mají. Máma, i když byla na začátku mírně odměřená, si zboží nyní nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní dorazím na návštěvu, tak o něm hovoří a je vážně nadšená.

Emma Čábelková, Starkoč:
Já jsem na internetové obchody už stará, není to sféra, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Popravdě umím na internetu pouze pracovat s e-maily a číst magazíny. Ale kamarádka mi před měsícem objasnila, jakým způsobem je možné na internetu objednávat a pořídila mi tenhle 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Přirozeně, neměla jsem jistotu, zda se mi bude hodit, jenomže když v pořádku přišel a velmi dobře fungoval, musela mi ukázat jakým způsobem si ho pořídím bez pomoci. Od toho dne si výrobek pořizuji s železnou pravidelností, protože je to opravdu prvotřídní věcička a skutečně moc se mi hodí.

Vít Šimonovič, Kravsko:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Jáchym K: tak jsem to dostala aje to super

Andrea M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Miroslav R: je to fajné

Andrea K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt