12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (60%) s celými jádry lískových oříšků představuje lahodnou křupavou pochoutku pro každodenní spotřebu. Optimální malá svačinka.Složení: Lískové ořechy*, kakaové máslo*, kakaová hmota*, třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2470 kJ (595 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.7 g, (z toho cukr: 32.1 g), Tuky: 42.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.1 g, Bílkoviny: 8.9 g, Sůl: 0.075 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Kristián Vystavěl, Přibice:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Firmy - 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

Laura Palůchová, Olbramovice:
Já osobně nemám s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Sáhla jsem po něm především proto, že měl na webu opravdu hezké recenze a protože pár kolegyň se s ním také setkalo. Matka, i když byla nejdříve trochu odměřená, si produkt dneska nemůže vynachválit. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom hovoří a je vážně spokojená.

Emma Čábelková, Starkoč:
Já jsem na internetové obchody příliš stará, není to věc, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně umím na webu pouze posílat e-maily a číst informace v magazínech. Ale přítelkyně mi před měsícem vysvětlila, jak je možné online objednávat a zakoupila mi tenhle 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Přirozeně, nebyla jsem si úplně jistá, jestli ho uplatním, jenomže když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si výrobek koupím bez pomoci. Od té doby si ho pořizuji často, protože je to opravdu skvělá věc a opravdu moc mi pomáhá.

Vít Šimonovič, Kravsko:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g někdy lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Simona V: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie J: nemá chybu

Matouš P: Jsem ráda, že to mám

Sebastian P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt