12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (60%) s celými jádry lískových oříšků představuje lahodnou křupavou pochoutku pro každodenní spotřebu. Optimální malá svačinka.Složení: Lískové ořechy*, kakaové máslo*, kakaová hmota*, třtinový cukr krystal*, bourbon vanilka*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2470 kJ (595 kcal) na 100 g. Sacharidy: 38.7 g, (z toho cukr: 32.1 g), Tuky: 42.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.1 g, Bílkoviny: 8.9 g, Sůl: 0.075 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Matěj Hellmich, Třebívlice:
Dávám hlavně přednost vlastnostem a nepotrpím si na styl. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g po dlouhou dobu a bez potíží sloužil. Což tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g opravdu garantuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím velmi doporučit. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g s vámi bez reptání absolvuje všechny cesty. Jen si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka nebo partnerka.

Laura Čečmanová, Štěchovice:
Ovšem, že jsem nejdříve byla jako většina trochu skeptická. Přečetla jsem však množství objektivních názorů a dala jsem se také nalákat k objednání 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. A dobře jsem se rozhodla. Teď se ke spokojeným recenzím totiž opravdu musím přidat. Pokud ještě s vyzkoušením váháte, tak přestaňte přemýšlet a 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g si pořiďte. Budete spokojení, 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g patří ve svém sortimentu k nejlepším výrobkům.

Vanesa Smočková, Lešany:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g již vlastní, byly totálně spokojené. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco podobného chtěla velmi často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje přání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Matěj Izera, Branná:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu legendární větu. Luxus za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé dodání do dílny, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Dominik Moler, Olešník:
Během nákupu jsem strávil moře hodin vyhledáváním informací a srovnáváním všech kombinací. Z mého porovnání mi 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g vyšel nejlépe, z toho důvodu výběr padl zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po vyzkoušení produktu. 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g disponuje velmi dobrým výkonem i kvalitním zpracováním. Pokud chcete bezkonkurenčního parťáka, 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g je vhodným adeptem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Tadeáš P: tak jsem to dostala aje to super

Alena : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Amálie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Samuel H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda s oříšky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt