12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%) a kandovaného zázvoru představuje svou silnou zázvorovou chutí unikátní potěšení nejen pro všechny milovníky zázvoru v čokoládě. Optimální jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, třtinový cukr krystal*, kandovaný zázvor* (15%) (zázvor*, třtinový cukr krystal*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2192 kJ (526 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.4 g, (z toho cukr: 50.5 g), Tuky: 31.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 19.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Barbora Zapfová, Libel:
V úterý jsem obdržela 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, jestli opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g jako super.

Radim Hökl, Lochovice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g otestoval a zjistil, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

Viktor Zummer, Osové:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi oceňuji jeho rychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Johana K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lukáš C: Celkem jsem spokojený.

Jakub O: funkční výrobek

Marek F: 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Josef P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt