12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč

Tabulka hořké veganské čokolády s vysokým obsahem kvalitního kakaa (55%) a kandovaného zázvoru představuje svou silnou zázvorovou chutí unikátní potěšení nejen pro všechny milovníky zázvoru v čokoládě. Optimální jako malá svačinka. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, bourbon vanilka*, třtinový cukr krystal*, kandovaný zázvor* (15%) (zázvor*, třtinový cukr krystal*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2192 kJ (526 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.4 g, (z toho cukr: 50.5 g), Tuky: 31.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 19.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Linda Šperlová, Mojné:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a tatínka.

David Michalek, Nemojany:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g, který splňoval mé náročné podmínky, jsem si objednal právě v tomto eshopu. Již dlouho vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Bezkonkurenční nabídka, informace o 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g, někdy jiné typy, ceny jsou o trochu dražší, jenomže mají špičkového výrobce. Snad jen nepatrnou chybu jsem našel v dopravě, a komunikaci. Ovšem suma sumárum na eshop nedám dopustit. Bohužel takových firem je jen hrstka.

Marie Rušarová, Ostrovánky:
Otestovala jsem už sedm stejných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g. Klidně doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jasná volba.

Josef Hoffinger, Častohostice:
12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g je prostě vynikající! Po revoluci jsem se pár roků pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský skok a i v Česku je možné najít velmi kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Asii a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Klára Miřácká, Nový Knín:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poničeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Karolína M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jáchym K: 110 % spokojenost

Matěj M: je to fajné

Anežka : Tento 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jaroslav : 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt