12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč

Jedinečná barevná italská kolínka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Simona Tippeltová, Suchov:
Koupila jsem si 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle slouží. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g opravdu spěchala.

Aneta Peřinová, Habrůvka:
Od chvíle, kdy jsem 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g objednala, jsem se nemohla vydržet, až ho doručí. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě průběžně informovali o stavu zásilky. Člověk hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem zaplatila předem, takže informace o obdržení platby pro mě bylo velice důležité. Teď už mám 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g téměř rok a nemůžu si stěžovat.

Klára Kučerovská, Chotěnov:
12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g je opravdu dobrý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí kamarádky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik je podobných použití a co to všechno dokáže. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Simona K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matěj : Celkem jsem spokojený.

Viktor S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniel : je to fajné

Václav P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt