12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1152 Kč
Naše cena: 768 Kč

Jedinečná barevná italská kolínka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Filip Grausgruber, Kamenný Přívoz:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, objednání přes internet, případnou možnost vrácení modelu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale nezklamali, byla to opravdu hodně dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci profesionálně.

Adéla Fiřtová, Řepiště:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Michaela Tutterová, Byzhradec:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Magdaléna Chvalová, Maleč:
Po 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g máme jen pár dní, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Sofie Vavrová, Řitka:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Emma B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šimon C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sebastian P: funkční výrobek

Viktor M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt