12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1152 Kč
Naše cena: 768 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná italská kolínka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Barbora Nedavašková, Potěhy:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s přítelem vybírali vhodný 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Jáchym Dvořan, Litomyšl:
Vyborný 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem února stala moc, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Klára Hedrlínová, Zastávka:
Logicky jsem zpočátku byla jako většina velmi opatrná. Vyhledala jsem však řadu pozitivních zkušeností a nechala jsem se také zlákat k pořízení 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. A znamenitě jsem udělala. Teď se ke spokojeným názorům totiž opravdu musím připojit. Pokud nyní s vyzkoušením váháte, tak neotálejte a 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g si pořiďte. Nezklame vás, 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g patří ve své kategorii k absolutní špičce.

Jáchym Dzurňák, Rosovice:
Nejdříve mě upoutal stylový webdesign internetového obchodu. Špičkově byla zpracována nabídka, fotky, texty, hodnocení. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g, proto jsem požádal o radu prodejce. Komunikace byla věcná, jasná. Bonusem byla poukázka na identický 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g za jinou cenu. Internetový obchod velmi doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Samuel S: Přišlo to celkem rychle

Nikol K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sofie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adéla K: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt