12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1152 Kč
Naše cena: 768 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná italská kolínka tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, obarvena čerstvým práškem z rajčat, špenátu a červené řepy představují jedinečný těstovinový zážitek nejen pro Vaše nejmenší strávníky, ale všechny kdo si rádi své těstovinové potěšení trochu zpestří. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, červená řepa-prášek*, špenát-prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1481 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.1 g, Bílkoviny: 10.9 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Anna Vajtrová, Volfířov:
Super 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a kamarádka mě chválí

Emma Kříhová, Staré Buky:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, unavená bába, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem našla, že existuje 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g, který mi reálně může pomoci, nemeškala jsem. Teď můžu bez strachu napsat, že jsem to opět já. Zvládám v klidu všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá šťastnou také mě.

Sára Kneiflová, Oleksovice:
Po 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nikol Z: Tento 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie P: dobré

Nela Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jáchym S: 110 % spokojenost

Barbora S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kolínka barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt