12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 879 Kč
Naše cena: 586 Kč Ověřit dostupnost

Klasická zeleninová kořenící sůl, prvotřídní kvality a zdravého složení, z pečlivě vybrané zeleniny a bylinek, představuje optimálního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně, s vysokým obsahem sušené mrkve, celeru, pórku, petržele a pečlivě vybraných bylinek. Ideální kořenící sůl na přípravu lahodných polévek, omáček či salátů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Mořská sůl, mrkev*, celer*, pórek*, petržel*, celerové listy*, tymián*, bazalka*, libeček*, kopr*,, saturejka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 176 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 88 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Lucie Bednárová, Pohnání:
12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g u nás ve skladu jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g utratila. S spokojenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g objednaly další čtyři.

Adéla Kotláriková, Mrákov:
Dlouhou dobu jsem srovnávala tyto dva 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat na internetu. Největšími plusy tohoto zboží jsou, že mají návod v češtině, poměrně rychle je lze rozebrat, vyčistit, dají se objednat náhradní díly, má ideální objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Zaprvé to bylo doručení, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo nic společného. Mimo jiné to byly: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost výběru více variant, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

Jakub Balhar, Mnich:
Když porovnám výkon a cenu, tak nejde být nespokojen. 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g obsahuje vše, co bylo napsáno v manuálu, nakonec je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i jiný, ale zde cena odpovídá dobré kvalitě. Kdo nevyužije dokonalý výrobek, pro běžné používání je zcela dostačující, doporučuji.

Adéla Bystrická, Staré Hamry:
Za náš roky používaný 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Rozálie Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Gabriela W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman H: Jsem ráda, že to mám

Aleš Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt