12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 800 Kč
Naše cena: 533 Kč

Klasická zeleninová kořenící sůl, prvotřídní kvality a zdravého složení, z pečlivě vybrané zeleniny a bylinek, představuje optimálního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně, s vysokým obsahem sušené mrkve, celeru, pórku, petržele a pečlivě vybraných bylinek. Ideální kořenící sůl na přípravu lahodných polévek, omáček či salátů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Mořská sůl, mrkev*, celer*, pórek*, petržel*, celerové listy*, tymián*, bazalka*, libeček*, kopr*,, saturejka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 176 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 88 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Matyáš Žemba, Řetůvka:
12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, který jsem hledal, byl pouze na těchto internetových stránkách. Byl jsem příjemně překvapen z velké nabídky. Průběh objednávky mne utvrdil o solidnosti této firmy. Z toho důvodu mohu doporučit nakupujícím, kteří vyžadují kvalitu za rozumnou cenu. Jediným mínusem je zřejmě jako vždy, doba dodání.

Eliška Hutečková, Bezděčí u Trnávky:
U této společnosti objednávám docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v ČR není velká nabídka po těchto 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, jiný obchod již nepotřebuji. Jejich mínusem je jen pomalejší doprava a ostatní druhotné náklady jakož jsou: obalové materiály, cena dopravy. Bohužel jestli chcete mít kvalitu za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

Martin Günzel, Kařízek:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Hezky vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji získat ještě dva dědovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Radim Folwarczny, Němětice:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. perfektně drží, rukojeť je jemná. S 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 3x použita na železo. Funguje skvěle

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Viktorie K: nemá chybu

Matěj P: 110 % spokojenost

Samuel H: funkční výrobek

Alena : Tento 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára N: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt