12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 879 Kč
Naše cena: 586 Kč Ověřit dostupnost

Klasická zeleninová kořenící sůl, prvotřídní kvality a zdravého složení, z pečlivě vybrané zeleniny a bylinek, představuje optimálního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně, s vysokým obsahem sušené mrkve, celeru, pórku, petržele a pečlivě vybraných bylinek. Ideální kořenící sůl na přípravu lahodných polévek, omáček či salátů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Mořská sůl, mrkev*, celer*, pórek*, petržel*, celerové listy*, tymián*, bazalka*, libeček*, kopr*,, saturejka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 176 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 88 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Štěpán Šatka, Vysokov:
Ověřená kvalita, bezva značka. 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jsem už v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho objednal opět a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z hodně materiálových variant, lehký a objemný tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a doručením také jen dobrá zkušenost.

Josef Bátrla, Jakubčovice nad Odrou:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj druhý typ 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to líbí se, kupuji to dále a dokola. Bojím se, že bych při objednání něčeho podobného byl zarmoucen. Tento 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g mi vyhovuje svou velikostí, cenou a designem. Kladně hodnotím design, který se však za dobu vývoje velice změnil.

Miroslav Foit, Seč:
12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g mě padl do oka již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím velké nervy, ale ty byly zcela neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g chlubí vskutku komfortním ovládáním. Okamžitě ho vstřebají i uživatelé, kteří s tímto 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g v minulosti předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si stoprocentně získá také vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Johana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominik M: Celkem jsem spokojený.

Sabina P: nemá chybu

Filip Š: 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt