12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 879 Kč
Naše cena: 586 Kč

Klasická zeleninová kořenící sůl, prvotřídní kvality a zdravého složení, z pečlivě vybrané zeleniny a bylinek, představuje optimálního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně, s vysokým obsahem sušené mrkve, celeru, pórku, petržele a pečlivě vybraných bylinek. Ideální kořenící sůl na přípravu lahodných polévek, omáček či salátů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Mořská sůl, mrkev*, celer*, pórek*, petržel*, celerové listy*, tymián*, bazalka*, libeček*, kopr*,, saturejka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 176 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 88 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Eva Vůchová, Hlubočec:
Lehce skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento výrobek k vystoupení na oslavných akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a věřím,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a chybí jim rada,protože díky hudebního podkladu je možné plnit si moje sny....

Amálie Srbecká, Nevolice:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Martin Toupal, Hobšovice:
Nejdříve jsem byl dost skeptický. Ovšem okamžitě po doručení si mě 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g rychle dostal, je skutečně perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký reptal. Asi bych malinko přidal na vzhledu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

David Sajner, Labské Chrčice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g měl být dárkem pro moji budoucí manželku. A proto jsem kontaktoval prodejce, který prodával tento 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, dohodnul jsem s nimi dárkový obal a především den, adresu doručení. Komunikace byla velmi bezproblémová, blesková. Cenu jsem neřešil, navzdory tomu, že mám informace o tom, že by se 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g dal objednat levněji. Byl to případ, kdy je podstatnější úroveň služeb, než 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Společnost nezklamala, mimo jiné poslala upomínkový předmět a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tento eshop.

Matouš Mrkva, Chodová Planá:
Činnost této 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

David U: je to fajné

Nikola T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona G: Ideální k osmnáctinám :)

Linda S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt