12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 879 Kč
Naše cena: 586 Kč Ověřit dostupnost

Klasická zeleninová kořenící sůl, prvotřídní kvality a zdravého složení, z pečlivě vybrané zeleniny a bylinek, představuje optimálního kořenícího pomocníka do každé zdravé kuchyně, s vysokým obsahem sušené mrkve, celeru, pórku, petržele a pečlivě vybraných bylinek. Ideální kořenící sůl na přípravu lahodných polévek, omáček či salátů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Mořská sůl, mrkev*, celer*, pórek*, petržel*, celerové listy*, tymián*, bazalka*, libeček*, kopr*,, saturejka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 176 kJ (42 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.4 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 88 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Lucie Bednárová, Pohnání:
12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g zakoupily další pět.

Adéla Kotláriková, Mrákov:
Měsíce jsem hledala informace na tyto dva 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v internetovém obchodě. Největšími výhodami daného zboží jsou, že mají český návod, poměrně rychle je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem i mínusy. Jednak to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo nic společného. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní opatření, není možnost použít více alternativ, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

Jakub Balhar, Mnich:
Když porovnám výkon a cenu, tak nemohu být nespokojen. 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g obsahuje vše, co bylo uvedeno v letáku, nakonec je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i horší, ale tady cena odpovídá skvělé materiál. Kdo neuplatní perfektní výrobek, pro normální používání je zcela stačící, doporučuji.

Adéla Bystrická, Staré Hamry:
Za náš léta používaný 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní už není k sehnání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Patrik K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie J: já jsem to prostě chtěla

Simona N: dobré

Gabriela M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Kořenící směs zeleninová, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt