12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč

Klasické celozrnné Lasagne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1499 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.8 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.2 g, Bílkoviny: 12.3 g, Sůl: 0.025 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Magdaléna Weinfurterová, Rychvald:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Schválně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj kladný komentář.

Kateřina Španihelová, Domoušice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně hned došlo, že to, co hledám, je 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Oliver Buchač, Libochovičky:
12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem poupravil po obdržení zásilky. Soudobý vzhled, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Nikolas Dytrich, Lazníky:
Přes net nenakupuji moc často, jelikož mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a občas jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g je přesně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje mé očekávání, navíc za levnou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě jednou děkuji. Jistě se na vás zase v blízké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Tadeáš B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šimon K: funkční výrobek

Petr K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Linda U: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt