12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 827 Kč
Naše cena: 551 Kč

Klasické celozrnné Lasagne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1499 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.8 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.2 g, Bílkoviny: 12.3 g, Sůl: 0.025 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Denis Limburský, Paršovice:
12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem si objednal převážně proto, že nebyl drahý. Nepatřím k bohatším, naopak se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale výrobce mě příjemně překvapil. Prvotřídní, funkční věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Příteli, který mi ho doporučil, jsem pak za odměnu koupil láhev kvalitního pití, protože mi tím udělal vážně velkou radost.

Matouš Trhlík, Vrbka:
Jak jsem spokojený s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Andrea Postránecká, Malá Losenice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Vít Simbartl, Šemnice:
Dopředu bych podotkl, že jsem trochu skrblík, někdy zřejmě až příliš. Takže než si zboží koupím, pečlivě si to zkontroluji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g pečlivě vyhledal na internetu a přečetl si informativní texty. Překvapilo mě, že byly všechny pozitivní. Trochu mě to znejistilo, ale pak jsem si 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g stejně objednal. No a nemůžu jinak, než k těm dobrým recenzím doplnit ještě jedno své hodnocení. Byla to vskutku velmi výhodná koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Matěj W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alena O: Tento 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta R: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt