12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické celozrnné Lasagne z nejkvalitnější italské celozrnné krupice z původní odrůdy nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1499 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.8 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 2.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.2 g, Bílkoviny: 12.3 g, Sůl: 0.025 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Adéla Housová, Mariánské Lázně:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Často dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na testy, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g užívám už pár týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Musím také zmínit velmi seriózní jednání ze strany eshopu.

Kamila Brchelová, Lnáře:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g vyšel levněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento typ je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému úsudku hodně ušetřila.

František Hospůdka, Předotice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g hraje také velikost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela pěkně a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Aneta K: dobré

Matěj K: Přišlo to celkem rychle

Jan B: 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

David K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt