12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Oliver Vondrouš, Libež:
ze začátku jsem koukal na podobným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Je jednoduše skladovatelný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje paní hodnotí pěkný design a milou vůni. Vypadá to, že si tuto fajnovou věcičku budou na zahradě často brát.

Jiří Pavlata, Lhánice:
Jsem povahou hrdina - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyběhla reklama na 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g, zkusil jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Produkt dorazil bezchybně zabalený a a proto neponičený. Skvělý poměr cena/výkon, hezký povrch, jené používání, profesionální zpracování. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Valerie Erlová, Předměřice nad Jizerou:
Daný 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem si pořídila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl skladem. Byla jsem jako na trní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc dobré. Zásadním problémem byl termín dodání. Bohužel to byla pravda. Tento 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem potřebovala poměrně rychle, a nakonec ho dopravce přivezl s týdenním zpožděním, než jinde.

Viktor Landyš, Kondrac:
Mít vlastní 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je skvělé

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Sára K: Ideální k osmnáctinám :)

Lucie T: Je to dostatečné?

Sára : já jsem to prostě chtěla

František K: Přišlo to celkem rychle

Jaroslav M: 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt