12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Kateřina Šostoková, Zaječov:
Obdržela jsem 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi kolegové darovali milý dárek.

Oliver Pekárek, Horní Jelení:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Požadovaná kvalita produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru povrchové varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Adéla Bušková, Vortová:
Jako každá mamina miluji hezké věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Viktorie Rychterová, Horní Loděnice:
Tenhle 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g, to je zkrátka maximálně suprová výrobek! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi pokaždé ušetřené finance nějak vytratily, ale následně jsem si ho koupila a je to totálně špica. Ale hlavně se mi líbí, že má super design. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně funkční věcička, dejte na můj názor :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Lukáš D: 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikola K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie S: Tento 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip F: funkční výrobek

Marie Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt