12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Zdeněk Suntych, Údlice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen omylem přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, napadlo mě, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal doručit. Řeknu vám, nevěřil jsem hodně, že by váš 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g mohl být tak skvělý, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes web nemám dosti dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Amálie Halmlová, Kobylá nad Vidnavkou:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Rozálie Selementová, Bartošovice:
12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem si poprvé koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Richard Kulíř, Bílé Poličany:
Jelikož jsem člověk, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na ceně, koupil jsem si 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g v tomto e-shopu. Než jsem to ovšem udělal, telefonoval jsem do firmy, abych se ujistil, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g odeslán ve špičkové kvalitě a včas. Nicméně jsem zde zjistil, že přestože mají uvedeno 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g dostupný, realita byla jiná. Nicméně jsme dosáhli spokojenosti pro obě strany a obchod se povedl na výbornou.

Daniela Bočánová, Rudice:
S 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Sára P: já jsem to prostě chtěla

Kamila E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika B: dobré

Karolína C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt