12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Zdeněk Suntych, Údlice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl reklamní článek, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, takže jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g mohl být tak úžasný, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Amálie Halmlová, Kobylá nad Vidnavkou:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Rozálie Selementová, Bartošovice:
12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem si prvně pořídila v zimě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž zcela boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Richard Kulíř, Bílé Poličany:
Z důvodu, že jsem člověk, který lpí na kvalitním zpracování, více než na cenovce, pořídil jsem si 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g v tomto e-shopu. Než jsem to ovšem provedl, kontaktoval jsem společnost, abych si byl jistý v tom, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g dodaný ve špičkové kvalitě a obratem. Bohužel jsem následně zjistil, že i když mají uvedeno 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g dostupný, bylo to opačně. Nicméně jsme dosáhli spokojenosti pro nás všechny a objednávka se uskutečnil bez problémů.

Daniela Bočánová, Rudice:
S 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Michaela L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik L: 110 % spokojenost

Lucie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik G: 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lukáš S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt