12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 827 Kč
Naše cena: 551 Kč

Klasické italské krupičné lasagne z tvrdé pšenice, což je původní a nešlechtěná odrůda, díky svému jedinečnému složení ideální na výrobu těstovin, představuje klasickou italskou těstovinovou pochoutku, prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni na přípravu domácích zeleninových lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.6 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 12.5 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Viktorie Krhovská, Skomelno:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g je za 20 minut, funguje bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříň.

Dominik Kostov, Hornosín:
Hezká 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g mají vydařené barvy, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny používání. :D

Denisa Ondrášková, Závraty:
12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina nakupujících hodnotíme kladně zanedbatelnou spotřebu, slušné příslušenství, tichý chod. Co ale chyběl, byl manuál na použití v mateřštině, a některé prvky nelze vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím jako vynikající.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Jan K: je to fajné

Sabina L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kamila P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Martin Z: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lasagne z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt