12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč Ověřit dostupnost

Klasické lískové ořechy jemně mleté, prvotřídní kvality, původem z plantáží v Turecku, představují klasické, lahodné oříškové potěšení, nepostradatelné v žádné zdravé kuchyni, kde má široké použití. Ideální pochoutka na sladké i slané pečení dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Lískové oříšky mleté*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2858 kJ (692 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 63.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 14.6 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Michaela Ondríková, Střezetice:
Věřím, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g dobrý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

Jan Chlebníček, Černá u Bohdanče:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem podobným věcem vždycky odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Logicky vás nejspíše nešokuje, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g neobjednal sám, ale objednala mi ho manželka jako dárek. Po té, co jsem si ho dostatečně prověřil, musím říct, pletl jsem se. Tohle je bezkonkurenční nástroj a je mi líto jenom jedna věc, a to, že jsem si ho neobjednal již dříve.

Sabina Zálabská, Karlík:
Mám 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g již 1 rok a stále jsem spokojená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Denisa D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Roman K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt