12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2081 Kč
Naše cena: 1387 Kč

Klasické lískové ořechy jemně mleté, prvotřídní kvality, původem z plantáží v Turecku, představují klasické, lahodné oříškové potěšení, nepostradatelné v žádné zdravé kuchyni, kde má široké použití. Ideální pochoutka na sladké i slané pečení dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Lískové oříšky mleté*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2858 kJ (692 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 63.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 14.6 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Laura Pauchová, Komárov:
Já jsem na internet příliš stará, není to sféra, ve které bych se orientovala. V podstatě umím na internetu pouze číst maily a hltat zprávy. Ale přítelkyně mi nedávno vysvětlila, jakým způsobem je možné přes internet nakupovat a pořídila mi tento 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli ho uplatním, avšak když ho pošta doručila a stoprocentně fungoval, musela mi ukázat jak si zboží objednám bez pomoci. Od té chvíle si věc pořizuji pravidelně, protože je to velice prvotřídní věc a skutečně moc se mi hodí.

Nikolas Krumbholc, Šedivec:
Jedná se o malinko dražší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g objednal, tak jej určitě zužitkují. Za tu cenu je malinko pomalejší, ale přesto funguje perfektně a doufám, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych objednával opět, vzal bych levnější typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Rozálie Bečvářová, Borotice:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v klasickém obchodě. K tomu všemu výběr je velice malý, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zaobírá tímto stylem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g sestavuje, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Johana Žigmundová, Bílence:
12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g mi doporučila kamarádka jako šikovný prostředek, který výborně chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo se obrátit na internetové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem svěží a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Jana P: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sofie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Antonín K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Natálie B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt