12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč Ověřit dostupnost

Klasické lískové ořechy jemně mleté, prvotřídní kvality, původem z plantáží v Turecku, představují klasické, lahodné oříškové potěšení, nepostradatelné v žádné zdravé kuchyni, kde má široké použití. Ideální pochoutka na sladké i slané pečení dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Lískové oříšky mleté*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2858 kJ (692 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 63.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 14.6 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Michaela Ondríková, Střezetice:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to skvělý rámus, a co se týče funkčnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto vysokou cenu nedala.

Jan Chlebníček, Černá u Bohdanče:
Já jsem internetu, inzerci a všem takovým záležitostem odpradávna odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Logicky vás nejspíše nešokuje, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g nepořídil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho manželka k narozeninám. Po tom, co jsem si ho několikrát vyzkoušel, tvrdím, mýlil jsem se. Výrobek je bezkonkurenční pomocník a mrzí mě pouze jediné, konkrétně, že jsem si produkt nekoupil již dříve.

Sabina Zálabská, Karlík:
Mám 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g již 2 roky a stále jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Tadeáš T: 110 % spokojenost

Marie F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna S: Ideální k osmnáctinám :)

Eva N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt