12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč

Klasické lískové ořechy jemně mleté, prvotřídní kvality, původem z plantáží v Turecku, představují klasické, lahodné oříškové potěšení, nepostradatelné v žádné zdravé kuchyni, kde má široké použití. Ideální pochoutka na sladké i slané pečení dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Lískové oříšky mleté*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2858 kJ (692 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 63.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 14.6 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Tomáš Honzejk, Kly:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě objednávat. Obchod nabízí: - široká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Johana Prajková, Vysoká:
Koupila jsem si 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a super věci, které vynikají vysokou kvalitou a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g opravdu spěchala.

Natálie Slaměníková, Lhotka nad Labem:
Celkem luxusní věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak výhodný nákup. Za minimální cenu si objednat 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g, který je již na první pohled spolehlivý, lehce fungující, a taky dobře vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak dobrou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco shánět, budu objednávat opět u vás.

Sabina Podloučková, Tvorovice:
Již před časem jsme doma s mužem museli řešit pár problémů. 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g si oblíbila známá v práci, kterou shodou okolností před nějakou dobou potkalo něco podobného. Moc jsem zázraku nedávala šanci, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Tedy jsme si 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g objednali. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechny problémy, ale spoustu potíží nám ulehčil. Dnes bych si nechtěla vůbec představit ho nepoužívat.

Dominik Švan, Postoloprty:
Vyborný 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem dubna stala moc, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Pavel U: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tomáš K: Přišlo to celkem rychle

Veronika R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt