12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2289 Kč
Naše cena: 1526 Kč Ověřit dostupnost

Klasické lískové ořechy jemně mleté, prvotřídní kvality, původem z plantáží v Turecku, představují klasické, lahodné oříškové potěšení, nepostradatelné v žádné zdravé kuchyni, kde má široké použití. Ideální pochoutka na sladké i slané pečení dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Lískové oříšky mleté*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2858 kJ (692 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 63.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 14.6 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Michal Pěkník, Nevcehle:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky zdarma servis, zakoupení přes web, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je fajn vědět kde dělají svojí práci profesionálně.

Matouš Pleiner, Dobrkovice:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který lpí na kvalitě, více než na ceně, pořídil jsem si 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g u tohoto prodejce. Než jsem to ale udělal, kontaktoval jsem firmu, abych měl jistotu, že mi bude 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g dodaný ve vysoké kvalitě a bez průtahů. Bohužel jsem následně získal informace, že i když je v popisku 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g dostupný, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro mě i prodejce a objednávka se uskutečnila v pohodě.

Petra Lomozová, Srnín:
Myslím si, že 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomto ohledu mě 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g více než udělal radost a chci ho každému doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Richard P: 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Josef H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Barbora K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tadeáš T: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Lískové ořechy mleté, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt