12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 827 Kč
Naše cena: 551 Kč

Klasické italské Maccaroni podobné tradičním špagetám a tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Veronika Slúková, Horní Slivno:
Jednoduše jsem chtěla ve svém životě udělat podstatnou změnu. 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g se k tomu ukázal jako naprosto ideální. A skutečně, díky němu je moje každodenní rutina teď o poznání lepší než v minulosti. I vás čas od času přepadne pocit, že byste měli něco změnit? Ale chybí vám k zásadní změně obvykle dostatek vůle. Díky 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g budou takové pocity obratem pryč. Zjistíte, že na radikální změnu je zapotřebí většinou opravdu málo.

Barbora Hubková, Vejprnice:
12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g mi poradila kamarádka jako šikovný prostředek, který výborně chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu velmi lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě shánět. Stačilo podívat na webové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem svěží a přesná.

Matyáš Crkva, Vacenovice:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Potřeboval jsem nějak nakopnout vybrat 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vhodný rovnou pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Amálie Písecká, Bdeněves:
V obchodě jsem dohledala 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, která jsem delší dobu hledala. Výběr výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi dorazila sms zpráva, že dopoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hoďky stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Zdeněk Švasta, Žirov:
Než jsem si zakoupil 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, tak jsem volal s prodejcem jestli skutečně mají 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g k dispozici. Byl jsem nervózní, ale zbytečně, dva dny poté mi doma zvonil pošťák. Prvotřídní rychlost doručení a pohodová cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Viktor B: funkční výrobek

Nikola P: děda je z dárku je nadšený

Petr M: Celkem jsem spokojený.

Samuel H: 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt