12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč

Klasické italské Maccaroni podobné tradičním špagetám a tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Michal Školoud, Bystřany:
Opravdu parádní dotykový 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A výsledky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání aktuální teploty

Sabina Ďurinová, Ostrovec:
12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Patrik Samohýl, Žihle:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se děsil, jestli další nakupování nedopadne jako posledně. Raději jsem prodejci předem telefonoval, všechno srovnával… Bez vytáček, neměl jsem jistotu, jestli jsem finance nevyhodil zbytečně. Ale mýlil jsem se. 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g mi kurýr doručil až do domu, důkladně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a funguje skvěle. Doposud jsem na něm nenašel mínus. Tady budu stoprocentně nakupovat často.

Daniel Tajčman, Nová Cerekev:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dlouhé přesvědčování, že si ho musím koupit. Stačilo ho pouze otestovat a znal jsem, že je to ten pravý 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým účinkům jsem byl přinucen pořídit další zařízení, protože o to povstal nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na objemnější objem 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem dokonce získal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Aleš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie D: já jsem to prostě chtěla

Kateřina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol N: nemá chybu

Gabriela K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt