12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni podobné tradičním špagetám a tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Laura Reinhartová, Licibořice:
Co dalšího chtít, než právě dokonalý 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji dál. Neustálé používání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Michaela Žandová, Háje:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás objednala 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru hlavně na design, ale manžel ocenil taky užitečnost. Zcela skvělý obchod. Manžel si u vás poté objednal podobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a úžasné zboží.

Kryštof Rejchrt, Kanina:
Bezvadný 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který vyřeší i to nejsložitější problémy rodin. Bál jsem se, jestli si vyberu správný druh tohoto 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci webového obchodu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší model. Vybrané zboží bylo navíc i prakticky zabaleno, takže během cesty nedošlo k škodě. 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g působí přesně tak, jak má. A k mé celkové radosti.

Tereza Dubayová, Česká Kamenice:
Nějaký čas jsem sháněla něco usnadňující život a péči o mé příbuzné. A přesně požadovaný je toto 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ocenila jsem jeho účinky, které bylytéměř okamžitě. Její použití je jednoduché a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální pomůcky. Všechno šlo naprosto klidně a rychle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Antonín M: Celkem jsem spokojený.

Šárka B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anna H: děda je z dárku je nadšený

Eliška R: nemá chybu

Johana T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt