12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni podobné tradičním špagetám a tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Laura Reinhartová, Licibořice:
Co dalšího chtít, než právě dokonalý 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Neustálé používání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Michaela Žandová, Háje:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který úplně předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na vzhled, ale manža ocenil také funkčnost. Naprosto úžasný obchod. Manža si u vás poté objednal podobný model a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte dobré a perfektní zboží.

Kryštof Rejchrt, Kanina:
Perfektní 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý model tohoto 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. S výběrem vhodné varianty mi ale velmi ochotně pomohli zaměstnanci webového eshopu. Takže jsem neváhal a koupil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i šikovně zabaleno, proto během cesty nedošlo k poškození. 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g funguje přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Tereza Dubayová, Česká Kamenice:
Dlouho jsem sháněla prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tento 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ocenila jsem jeho funkce, které bylyskoro ihned. Její použití je lehké a zvládne ho i starší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité pomůcky. Všechno šlo celkem klidně a rychle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Kristýna N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sára B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Josef K: Jsem ráda, že to mám

Daniela Č: Tento 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radek C: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt