12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2865 Kč
Naše cena: 1910 Kč Ověřit dostupnost

Klasické španělské mandle neloupané, prvotřídní kvality a tradiční nasládlé chuti s jemně trpkým nádechem, představují oblíbené oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Petr Malejovský, Křeč:
Když jsem vybíral 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, použití a dobu dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g doporučím rodině. Perfektní obchod, jsem spokojený.

Václav Majner, Ruprechtov:
Já jsem eshopům, reklamám a všem podobným věcem odjakživa odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Tudíž vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g nepořídil z vlastní vůle, ale koupila mi ho manželka k narozeninám. Po tom, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, konstatuji, pletl jsem se. Výrobek je velmi dobrý pomocník a je mi líto pouze jedna věc, a to, že jsem si ho nekoupil již dříve.

Nikola Koutová, Stará Huť:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I když, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že splňuje to, co splňovat má.

Jakub Capek, Újezd u Svatého Kříže:
Chtěl jsem potěšit babičku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Dcera má velkou radost a já s ní, děkuji.

Dominika Pětvalská, Budyně nad Ohří:
Na tomto 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g se mi líbí široká škála různého nastavení, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně brožura je poměrně přehledný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Šimon M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikola D: děda je z dárku je nadšený

Pavel F: 110 % spokojenost

Vojtěch Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Patrik S: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt