12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2865 Kč
Naše cena: 1910 Kč

Klasické španělské mandle neloupané, prvotřídní kvality a tradiční nasládlé chuti s jemně trpkým nádechem, představují oblíbené oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Magdaléna Nemetová, Čečovice:
Celkem luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si pořídit 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g, který je již na první pohled spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak výhodnou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu příště něco poptávat, budu nakupovat zase u vás.

Anežka Trnková, Chrastava:
12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g jsem si objednala především kvůli muži. I když jsem si ho našla pro sebe, tušila jsem, že chlapovi to udělá radost. No a měla jsem pravdu. Partner mě okamžitě chválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi vskutku dobře a partner už ví, co mi má pořizovat, abych byla šťastná.

Laura Hazuchová, Kostomlaty pod Řípem:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi byl doručen. Ještě jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji prozkoumat a pochlubím se přátelům.

Laura Milnerová, Milešov:
Ve chvíli, kdy jsem 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g poprvé našla a u něj takto akční cenovku, tak jsem se skoro až lekla. Jenomže řekla jsem si, že zboží prověřím. Bylo to dobře, protože tahle věcička opravdu překonala moje představy. Čekala jsem absolutní šmejd, ale byla to velmi kvalitní skvělá věc z odolného materiálu, kterou využívám skoro pořád! Parádní a velice výhodná koupě, stejných jsem do té doby příliš mnoho neudělala.

Nikol Špičáková, Hať:
Tento 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g je opravdu báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem strašně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Michaela P: děda je z dárku je nadšený

Daniel K: Přišlo to celkem rychle

Nikol P: já jsem to prostě chtěla

Nikola J: dobré

Sebastian C: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle Europa, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt