12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3678 Kč
Naše cena: 2452 Kč

Jedinečné kalifornské mandle neloupané, prvotřídní kvality a výjimečně nasládlé chuti s tradičním jemně trpkým nádechem, představují lahodné oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Nela Třebínová, Planá:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí maminky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g u sebe a spokojenost, klídek.

Anežka Kuviková, Leskovice:
12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g mi koupil otec k narozeninám. Byla jsem celkem zaskočená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Oliver Dryák, Chožov:
Není nic snadnějšího než nákup tohoto 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balík z tady tou radostí. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl získat už hodně dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě žena. Mám ho dva dny a zatím všechno v klidu a moje nadšení nemění se. Rychlé doručení, snadné objednání, hodně užitečná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Lukáš K: je to fajné

Marie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristián : Celkem jsem spokojený.

Zuzana M: Ideální k osmnáctinám :)

Nela B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt