12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 4046 Kč
Naše cena: 2697 Kč

Jedinečné kalifornské mandle neloupané, prvotřídní kvality a výjimečně nasládlé chuti s tradičním jemně trpkým nádechem, představují lahodné oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Nela Talavašková, Rpety:
Absolutní špička mezi 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi jednoduché použití spolu s ostatními produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g používám hodně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte hodně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

Oliver Oravec, Janoušov:
Objednáním 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za náročného kupujícího, přesto vyžaduji výkon a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento obchod a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je účelní a vkusné. Určitě v blízké době pořídím další kusy.

Kristián Hruboň, Dolní Bukovsko:
Že krásný vzhled nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? I já jsem si to myslel. Ale jen do dne, než jsem si pořídil 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen tím, co zvládne, ale současně tím, jaký má vzhled. Může se tak stát perfektním fashion doplňkem všech moderních pánů. Nikdo vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g používám každý den, stal se mou jedinečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Julie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sabina F: já jsem to prostě chtěla

Lucie : dobré

Adéla K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Josef U: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt