12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 4046 Kč
Naše cena: 2697 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kalifornské mandle neloupané, prvotřídní kvality a výjimečně nasládlé chuti s tradičním jemně trpkým nádechem, představují lahodné oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Johana Radiměřská, Horní Radouň:
Já jsem na nákup přes internet moc stará, není to sféra, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně tam umím jenom číst e-maily a hltat zprávy. Ale kamarádka mi nedávno vysvětlila, jak lze v eshopech nakupovat a objednala mi tenhle 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Jistě, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda se mi bude hodit, avšak když ho pošta doručila a velmi dobře fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si výrobek pořídím bez pomoci. Od té doby si ho kupuji pravidelně, protože je to vskutku šikovná věc a opravdu velmi mi usnadňuje život.

Jakub Leba, Lhota Rapotina:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g musím konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je užitečný, ideální a hodně silný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Alžběta Polcarová, Lužnice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je pravda. Mně sice nejdříve vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mém okolí také moc nechutnal, ale známým chutnal. Příště rovnou vyzkouším s mandlovou chutí

Ema Bodasová, Malovice:
Koupila jsem si 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g někdy před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu podle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Radim M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Johana P: Je to dostatečné?

Václav Š: je to fajné

Anežka H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michael M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt