12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 4046 Kč
Naše cena: 2697 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kalifornské mandle neloupané, prvotřídní kvality a výjimečně nasládlé chuti s tradičním jemně trpkým nádechem, představují lahodné oříškové potěšení, plné zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin a dalších látek, a nepostradatelné v každé zdravé kuchyni. Ideální oříškový pamlsek kdykoliv během dne, či jako klasická přísada do müsli a na přípravu širokého spektra rozličných mandlových dobrot dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2577 kJ (624 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 1.4 g), Tuky: 54.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.5 g, Bílkoviny: 22.1 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Johana Radiměřská, Horní Radouň:
Já jsem na nákup přes internet moc stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Vlastně tam umím jenom psát e-maily a číst magazíny. Ale přítelkyně mi jednou objasnila, jakým způsobem se dá přes internet objednávat a objednala mi tento 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. To víte, netušila jsem, zda ho uplatním, avšak když dorazil domů a pěkně fungoval, musela mi prozradit jak si zboží pořídím svépomocí. Od té chvíle si věc pořizuji pravidelně, protože je to velice šikovná věcička a opravdu moc mi pomáhá.

Jakub Leba, Lhota Rapotina:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g musím říci, že splňuje moje potřeby. Je funkční, praktický a hodně výkonný. Již při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i zabudování. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

Alžběta Polcarová, Lužnice:
Tento 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla recenze že se s ním dobře pracuje, což je zaručeno. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v v naší ulici také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s mandlovou chutí

Ema Bodasová, Malovice:
Koupila jsem si 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Jaroslav J: je to fajné

Jana C: Ideální k osmnáctinám :)

Šárka O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matyáš Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tadeáš L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Rapunzel Bio Mandle kalifornské, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt